gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Küs Olacak Mısın Yine

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Küs olacak mısın yine sessiz sedasız olacak mısın? beni unutacak mısın" oldu son sorusu...
    Onu ömrümün sonuna kadar unutmayacağım. Yüreğimde bıraktığı sızı hala ilk günkü sıcaklığını koruyor. Yıprandım, parçalandım ama verdiğim sözü tuttum; unutmadım... Yeni bi aşka yelken de açmadım. Sığınacak bi liman da aramadım kendime. Mavi sevdamı hırçın dalgalardan koruyacak bi adam aramadım ardından. Kaçtım herkesten ve herşeyden. Aşk gözümü korkuttu. Belki de o, bilemiyorum... Be sadece böyle bi başıma O'na yazılar yazmayı sürdüreceğim.

...
    Hayallerimin yitik yanı…
    Seni severken kendimden korkmayı öğrettin bana. Ayazda gömleğimi rüzgâra asmayı, rüzgâra içimi açmayı öğrettin. Üşüttün yüreğimi kimliksiz rüzgârlarda. Sana yazılar yazma telaşındaydım, hüzünler düşürdün hep payıma. Söküldü hayallerim ve hüzne bulaştı. Bu sensizlik demir gibi, kan tadında. Felaketime yazgılıyım nice zamandır.
    Sensizlik felaketim…

Hayallerimin bitik yanı…
    Seni severken kendimi terk etmeyi öğrettin bana. Adımdan adım adım geçmeyi öğrettin, felaketi sevmeyi! Sensizlik bitişimdi, bitmeyi sevdirdin bana. İlmek ilmek söküldüm sensizliğe. Kan tadında demir gibi bir ayazdı. Hiçbir tarih bu ihaneti yazmazdı. Ben, ihanetimle bir yazgılıyım kaç zamandır.
    Sensizlik ihanetim…

Hayallerimin sökük yanı…
    Seni severken öğrendim kurallı cümleler kuramamayı. Ters-yüz bir yalnızlıktı yaşadığım. Kim-siz, kimse-siz, kimlik-siz bir yalnızlıktı bana öğrettiğin. Söküldüm kuralsız yalnızlıklara, söküldüm imlasızlıklara, kimliksiz ayazlara, cahil yalnızlıklara. Sus-pus olmuş cahilliğimle yazgılıyım çok zamandır.
    Sensizlik cehaletim…

Hayallerimin çökük yanı…
    Seni severken aşk, sınırlarımı ihlal etti. Sen bana kurallarımı yakmayı öğrettin. Hayata karşı bütün dayılanmalarımı yerle bir ettin. İçimi yıktın, içimi yaktın, içimi çökerttin. Beni acizliğimle baş başa koyup gittin.
    Sensizlik acizliğim…

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Küs Olacak Mısın Yine
    emeğine yüreğine sağlık

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Küs Olacak Mısın Yine

Çok teşekkür ederim :)

Küs Olacak Mısın Yine konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küstüm...

Küstüm...

küstüm
  2. küsüm,küssün,küsüz

küsüm,küssün,küsüz

eşlerin küsmesi rüyada eşiyle küsmek rüyada eşine küsmek - Bugün birliktesiniz diyerek kıymetini bilemeyebilir ve en ufak bir şeyde kalbini kırabilirsiniz eşinizin. Kusurlarını hoş görüp ciddi küslüklerden uzak durmak, ona güzel sözlerle hitap etmek, beklentilerine kulak vermek ve kıymetini bilebilmek nedense yanımızdayken tüm sevdiklerimize karşı ihmal edebildiğimiz davranışlar arasında. Bu...
  3. Zengin Olacak mısınız?

Zengin Olacak mısınız?

Gelecekte yaşamınızı zengin biri olarak mı devam ettireceksiniz? Test edin öğrenin! 1) Para sizin için çok önemli midir? • Evet • Hayır 2) Para için birçok şeyden vazgeçer misiniz? • Evet • Hayır 3) Aşk konusunda cesur adımlar atabilir misiniz? Sizin için hoşlandığınız kişilerle temasa geçmek kolay mıdır? • Evet • Hayır 4) İş ve okul dışında yıllardır uğraştığınız...
  4. 2009 da yine mor ön planda olacak

2009 da yine mor ön planda olacak

2008 2009 kış sezonunda mor ve tonları etkisini gösterecek. Christian Dior Versace Erdem ve Ralp Lauren gibi ünlü markalar koleksiyonlarında mor tonlarını kullandılar. 2009 kış sezonunun renk trendlerinde de yerini bulan moru siyah gri yeşil ve pembe tonlarıyla kombinleyerek giyebilirsiniz.
  5. Bu Yıl Desenli Çoraplar Yine Moda Olacak

Bu Yıl Desenli Çoraplar Yine Moda Olacak

desenli çoraplar desenli çorap modelleri Desen desen çeşit çeşit külotlu çoraplar bir çorap mağazasına girdiğinizde kendine hayran bıraktırır melekelr :) Öyle ki bir çift çorap almaya girmişken çeşit çeşit birkaç çift çorap ile mağazadan çıkıverirsiniz. Geçtiğimiz kış aylarında Penti'nin desenli çoraplarından beğeniyle bahsetmiştik sizlere. Anlaşılan o ki bu yıl da desenli çoraplar ile dolu...

Sayfayı Paylaş