gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

küskün

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Küskün Rüyanizda size küskün bir kimseyi görmeniz, gerek is yerinizde gerek aileniz içinde çok sevildiginize ve her iste mutlaka fikrinizin alindigina delalet eder.

küskün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Küskünüm

Müslüm Gürses - Küskünüm

yaşamak içimden gelmiyor artık öylesine dertli öyle üzgünüm bu dünya hiçbir tat vermiyor artık aldığım nefese cana küskünüm her şey boş anlamsız şimdi gözümde bin öfke bin nefret herbir sözümde yılların çilesi belli yüzümde aynada baktığım yüze küskünüm yalnızlık yaradır bende sarılmaz halimden derdimden kimse anlamaz nerde sevdiklerim neden aramaz en yakın dostuma bile küskünüm...
  2. Erzurumlu Emrah - Şimdengerü Nazlı Yare Küskünüm

Erzurumlu Emrah - Şimdengerü Nazlı Yare Küskünüm

Şimdengerü nazlı yare küskünüm Yıktı hatırımı barışmam gayrı Alem gelip bana rica ederse Çevirdim yüzümü görüşmem gayrı Güzel keklik gibi kafeste olsa Altın vezni ile cevahir tartsa Yarim mahşer günü şefaat etse Giderim mahşere görüşmem gayrı Bu yıl da Emrahi yarsız kışlasın Varır isem o yar beni taşlasın Şimdengerü bildiğini işlesin Hiç bir umuruna karışmam gayrı
  3. Muazzez Ersoy - Küskünüm Feleğe

Muazzez Ersoy - Küskünüm Feleğe

Ben küskünüm feleğe Düştüm bitmez çileye Nerelere gideyim Kara bahtım gülmeye Ben küskünüm feleğe Düştüm bitmez çileye Ben ne ettim feleğe Verdi bana bu derdi Yıllardır hep ağlattın Şu gönlüm güldürmedi Ben küskünüm feleğe Düştüm bitmez çileye __________________

Sayfayı Paylaş