gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kuşlar nasıl ürer ?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Araştırma konum sebebişyle size bir soru sormak istiyorum.Kısaca kuşların ürmesini buraya yazarmısınız, teşekkür ederim..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bütün kuşlar, yumurtlar albatros, ancak her iki veya üç yılda bir yumurta yumurtlarken tavuskuşları, bir kuluçka döneminde 20 veya daha fazla yumurta yumurtlarlar

yumurtaların kuluçka müddeti farklı olmakla birlikte, genellikle, kuş ile yumurtası ne kadar büyükse yumurtaların kuluçkadan çıkmaları o kadar uzun, ebeveynlerinin göstermesi gereken dikkat ise o kadar fazla olur

kuşların çoğu, yuvasında yumurtlar; fakat bu yuva, deniz papağanı için eski bir tavşan kovuğu ile gök doğan için çıplak yar çıkıntısı arasında her şekilde olabilir buna karşılık, çulhakuşları, birbirine örümcek ağıyla tutturulmuş 3 000 kadar tüy ile yosun parçasından meydana gelen, bütünüyle kapalı, hoş yuvalar yaparlar

SadmiN bunu beğendi.
kuşlar nasıl ürer ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuşlar nasıl konuşabiliyor?

Kuşlar nasıl konuşabiliyor?

Kuşlar nasıl konuşabiliyor? Her insan ağzıyla konuşur ama konuşabilmeyi sağlayan asıl organ beyindir. Beyinde oluşan düşünceler dilimize ve dudaklarımıza aktarılır. Hayvanlar bu nedenle konuşamaz. Papağan ve benzeri kuşların yaptıkları konuşma değil, mükemmel bir ses tınısı ezberi ve tekrardır. Sesleri ezberler ve taklit ederler. Kuşların ses organları memeli hayvanlardan farklı olarak...
  2. Kuşlara Nasıl Bakılır? Kuş Beslenmesi

Kuşlara Nasıl Bakılır? Kuş Beslenmesi

yavru kuşa nasıl bakılır kuşlar nasıl beslenir kuş beslenir kuşlar ne ile kuş ne ile Kuş Bakımıyla İlgili Temeller Ev içinde kapalı tutulan ve değişken beslenme biçimlerine maruz kalan pet kuşlar gaga, tırnak ve tüy bakımları gibi çeşitli bakımlara ihtiyaç duyarlar. Tüy değişimi sırasında diette ek protein, yağ ve vitaminler bulunmalı ve dinlenmeyi teşvik etmek amacıyla daha fazla...
  3. Bazı Kuşlar Nasıl Konuşabiliyor ?

Bazı Kuşlar Nasıl Konuşabiliyor ?

kuşar,kuşlar nasıl konuşur,papağan hakkında bilgiler,serçeler,muhabbet kuşları,kuşlar konuşabilirmi,kuş bakımı nasıl olmalıdır,canlıların yaşamı. benimde kuşum var bilenler bilir meleklerim henüz konuşamıyor ama ben onu eğiticem inşallah konuşur. peki kuşlar nasıl konuşurmuş hiç merak ettinizmi :D:D Sadece papağan ve muhabbet kuşları değil, üzerinde uğraşıldığında kargalar,...
  4. kuşlar nasıl ürer

kuşlar nasıl ürer

kuşlar nasıl ürer billenleri kuşlardan anlayanları bu sayfaya davet ediyorum bilgiler içinde şimdiden tşk ediyorum.
  5. Kuşlar nasıl ürer

Kuşlar nasıl ürer

Kuşların üremesi hakkında bilgi almak istiyorum küçük bir çocuğun anlayabileceği şekilde benim minik canavarın sorularına yetişemiyorum artık:D:D

Sayfayı Paylaş