gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

kuşlar, onlar gibi özgürü varmı?

Konu, 'Çöplük' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kuşlar, onlar gibi özgürü varmı?

ahh ahh keşke özgür olabilsek kuşlar gibi

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Cevap: kuşlar, onlar gibi özgürü varmı?

aynen valla:) huzur orda sanırım.

kuşlar, onlar gibi özgürü varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Varmı Onların Gözlerinde Gülmek Gibisi..

Varmı Onların Gözlerinde Gülmek Gibisi..

Gözleri gülen küçük çocuklar. Aslında en çok samimi olarak yalansız gülenler onlar arkadaşlarım. Onun için ben diyorum ki var mı gözlerinde gülmek gibisi diyorum. Çevremizde o kadar yalancı o kadar riyakar gülen boş boş bakan milyonlarca insan var ki... Belkide ondandır bir çocuğu çevirip yanak almak yada öpmek.
  2. sizde onlar gibi olabilirsiniz

sizde onlar gibi olabilirsiniz

Cameron Diaz’ınki gibi dümdüz, mükemmel bir karın; Jennifer Lopez’inki gibi sımsıkı kalçalar… Harika olurdu değil mi? Onları kıskanmak yerine egzersizlere başlasanız iyi olur. Hangi bölgenizi çalıştırmak istediğiniz ise size kalmış. Alt karın kasları: Karın egzersizleri kolay değil. Ama özellikle bu iki hareket formunuza çok şey katacak. Yere uzanın, ellerinizle başınızı tutun. Bacaklarınızı...
  3. Zara - Baharda Kuşlar Gibi

Zara - Baharda Kuşlar Gibi

baharda kuşlar gibi akor baharda kuşlar gibi geldin kondun dalıma nota notaları açan Baharda kuşlar gibi geldin kondun dalıma Susamıştım sevgiye çiçekler sundum sana Seversin diye, seversin diye İstemem senden başka birini Tamamlıyoruz birbirimizi Kusurumuz sevilmek sevmek olursa Kusursuz olmaz insan hayatta Baharda kuşlar gibi geldin kondun dalıma Susamıştım sevgiye çiçekler sundum sana...
  4. Ajda Pekkan - Onlar Gibi Olsak

Ajda Pekkan - Onlar Gibi Olsak

Her gün şu sokaktan geçen Genç çifte bakar hayal ederim İkimiz onların yerinde olsaydık Yıllar geçmeseydi derim Her gün şu balkonda oturan Evli çifti hayran izlerim Zamanı durdursak ben ve sevgilim Onlar gibi olsak derim Neden hasretiz bir başka kişiye Bir başka cennet ve bahçeye Neden belli içimizdeki benle İ�elişkideyiz gerçekte Ne güzel her gün elele dolaşmak Koşarken...
  5. gökyüzünün özgür dansçıları kuşlar

gökyüzünün özgür dansçıları kuşlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş