gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

küsler barıştı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

kıvanç tatlıtuğ azra akın barıştı mı kıvanç tatlıtuğ azra akın barıştı iki ünlü güzellerimizden Azra Akın ile Zeynep Tokuş artık dargın değiler.....

AZRA İLE ZEYNEP YEMEKTE BARIŞTI
    AZRA İLE ZEYNEP YEMEKTE BARIŞTI TÜRKİYE DIŞINDA YEDİ AYRI ÜLKEDE ÇEKİLEN, TRT'DE YARIN BAŞLAYACAK OLAN AYRILIK DİZİSİNİN TANITIMI YAPILDI.

Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Azra Akın, Kaan Urgancıoğlu, Zeynep Tokuş gibi oyuncuların paylaştığı dizinin davetine tüm ekip katıldı.

Dizi özellikle İran çekimlerinde Zeynep Tokuş'un çarşaf giymesi sebebiyle çok konuşulmuştu. Hatta Tokuş'un reklam amacıyla çarşafa büründüğü haberlerinin ardından Azra Akın da rol arkadaşına tepki göstermişti. Bu sebeple aralarının açık olduğu söylenen iki oyuncu yemekte bir araya gelerek 'barıştık pozu' verdi.

AŞK DEDİKODUSU

Adı, dizide sevgilisini oynayan rol arkadaşı Kaan Urgancıoğlu ile birlikte anılan Azra Akın, 'Aramızda bir şey yok' dedi. Urgancıoğlu da, 'Azra ile aramızdaki elektriğin aşk olarak yazılması normal ama sevgili değiliz' diyerek kafaları karıştırdı.

küsler barıştı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küstüm...

Küstüm...

küstüm
  2. küsüm,küssün,küsüz

küsüm,küssün,küsüz

eşlerin küsmesi rüyada eşiyle küsmek rüyada eşine küsmek - Bugün birliktesiniz diyerek kıymetini bilemeyebilir ve en ufak bir şeyde kalbini kırabilirsiniz eşinizin. Kusurlarını hoş görüp ciddi küslüklerden uzak durmak, ona güzel sözlerle hitap etmek, beklentilerine kulak vermek ve kıymetini bilebilmek nedense yanımızdayken tüm sevdiklerimize karşı ihmal edebildiğimiz davranışlar arasında. Bu...
  3. Küstüm Otu

Küstüm Otu

küstüm otu küstüm çiçeği bakımı çiçeğinin bakımı otu faydaları çiçeği faydaları Küstüm otunun çok ilginç bir savunma sistemi vardır. Bu bitkinin yapraklarına dokunulduğunda birkaç saniye içinde, sapla birlikte yapraklarının gövdeye doğru yaslandığı görülecektir. Eğer bitkiyi rahatsız eden etki devam ederse bu kez küstüm otu aşağıya doğru Ikinci bir hareket yaparak gövdesinin üzerindeki sivri...
  4. küstüm barıştım koltuğu

küstüm barıştım koltuğu

Bir küsüp bir barışanlar için ideal bir koltuk :)
  5. Cash Flow=Hayata Küstüm..

Cash Flow=Hayata Küstüm..

Yaşamak sorun oldu Hayallerim kayboldu Cash Flow doğdu Bu gece ölümüne hissettim Kiskanc gözleri mahvettim Cigerime cektim Köseme cekildim koç Kefenin cebi bile bos Güldüm cok hos ya Aydinliklara kossana evlat Bize bak yanlis yapani hep yak! Kömür olsun geri giden ömür olsun Gözler dolsun, sözler acilara konsun Anam avradim olsun Alirim girtlagini,sabir et allahini Inkâr etme,sükret yasamak...

Sayfayı Paylaş