gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

küslük nickleri küsme nickleri msn de tabiki

Konu, 'msn nickleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

küslük nickleri küsme nickleri küslükle ilgili sözler küslük sözleri mesajları Msn deki arkadaşlarımıza zaman zaman küstüğümüz yada onlara iletilerimizde birşeyler anlatmak istediğimiz olur, işte ayrılık ve küslük üzerine harikalar yaratan msn nickleri arkadaşlarım

yÜrEğiMe bİr beDeN büYük gELen umutLarı üzErimDEn çıkARIp
    gidiyoRum

SEnsizz Buraların tadı tuzu yoqhh düşünsene yedigim salatada bile seni arıyorum... simdii Bana söylermisn.. Bİ HIYARIN eKsikligi bu kadar mıı...bellı olur ..!!..??

El Değmemiş IntiharLarım Var ßenim.. .
    MecaLsis YaşamaLarım ..

| |Sen BiLir misin asiLdir gözyaşLarı hiç yere düşmedikLeri için; Benim gözyaşLarım da asiL sevdiğim adamın yüreğine biLe düşmediği için..| |

ßéynim ßüyü diyor süreqLi ruhuma
    Yüréğim isé git.. Git uzakLara..

|ڪے m0deRn ZamanLarda Aşk , Düttürüdürü müdür?๏̯͡๏)ڪے

istemem insan olanı bulamadm hepsi aynı yalan dolan ve menfaat dolu

qє¢єℓєя qє¢єℓєя qυηℓєяιмι qöмєя кαяαηℓıqαα

уαρяαк ∂σкєη gєη¢ℓιgιмιη ѕαтıя αяαℓαяıη∂α αℓтı кıямızıуℓα ¢ιzιℓмιş, тıяηαк ιçιηє αℓıηмıѕ ѕυѕкυηℓυgυмυη вαѕ нαяƒℓєяιѕιη

Bir sarkı tuttum sevgilim bir kapı actım ikimize ikimiz çokmuşuz meger bu resme...

Sensiz Yasamak Varsa Kaderimde Katlanırım...
    Yüreqim Dayanır Bu Acıya Seni SENSİZ Yasarım.Alır Basımı Giderim Bu Şehirden Seni TerkEderim Ben!
    Hatıralar Yeter Bana Hic Üzülme Sen...

Canım yanarsa daha beter yakarım.
    Canımı sıkmayın !
    ALAYINIZLA OYNARIM :)

♥ Zαmαn değişimdir.Tαnıyαmαyαcαğınız kαdαr cok değiştim.
    g3çm!$ h!ç ya$nmamı$ g!b! dawRansaNda ßa$tn yaZamazsıN

Şunu unutma hiçkimse ve hiçbirşey unutulmaz değildir..Sen bile.. haa bu arada Sen kimdin
    Artık kapıyı çalan ben değilim anne ruhuma başkası girdi dünyanın son günü gibiydi sanki tüm dokunduklarım eriyip gitti… Artık o küçük çocuk değilim anne içime bir canavar yerleşt!!
    KayıpLarim çok Ne yazaR Senide kayßetmisim
    ßen kimLeri taRihe gömDümSen ßiLemezsin
    KaLßimdeki imParaTorLuğun efenDisi ßenim
    Seni aZ önCe idaM eTTirdim..
    ayrılık nickleri, msn nick , ayrılığa dair sözler

Şeytanım sen oL geL karanLığıma, ateşinLe yak ve
    AzraiLim sen oL geL yanıma öLümü ver..

HiçBişeyin Bana HiçBişeysin Demesi Hiç umrumda DeğiL

[_!вiiя кєz Dαнα αйLαуαcαgιм..вεйzεмεDiigiiйii..нαуαтιй мαѕαLα!_]

giiDεcεкѕεй уαвαйcι кσLLαяα fεLαкεтiiм σLυя уαя..!!öLüмüй σLαѕιм gεLiiя..!!! =(

кαувσLѕυη! ρυѕLυ яüуαLαяιй αяDιйDα..gυяυяα уσкυz ѕενDαLαяDα..!!

.. йεяεуε кαçѕαк αуяιLιк vakti şiiмDii..!!! ='(

iiмкαйѕιzLιgα вüяüLdü уiiйε αкşαм.. «'3

εLLεяiiм εLLεяiiηdεй кαç кiiLσмεтяε υzαк ѕενgiiLii..؟?

ödεdiiм вεdεLiiйii кαяα ѕενdαйιй..!

кαdεя dεgiiL вiizε кιуαй..вiizε ѕεй кιуDιй..!!!

уαя αşкιмDαй şüρнεй мii ναя..؟?вiiLεмεdiiм dαнα ѕαйα йαѕιL уαяαйαcαgιм.. =(

giiт dεdiiм giiтмεLεяii вiiLεмεdiiй..кαL dεdiiм..кαLмαуι вεcεяεмεdiiй..!

вiiяdαнα кαLвiiм ѕεйiiй iiçiiй çαяρмαуαcαк..!!! dεѕεмdε iiйαймα..! «3

кιяDιgιйιz нαуαL кυяDυgυηυz нαуαL σLмαѕιй ѕαкιйй؟!?

Tutsam eLLeriNdeN qeçmi$i Unutam***i öPsem qözLeRinden ya$Ları kuRutam***i damaGım çöLe döNmü$ sesiM çamuRa,oYuncaGını qeRiveR içiMDeki çoCuGa!

2. Sharisin

Sharisin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: küslük nickleri küsme nickleri msn de tabiki
    Ben dost bildiklerimin yumruklarıyla büyüdüm snn 2 ters lafın beni yıkmaya yetmez (arkadaşıma söylemiştim gerçekten ağır bi laf)

3. l.a.r.a

l.a.r.a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: küslük nickleri küsme nickleri msn de tabiki

cok güzel sözler... anlayana tabi!... tesekkürler Sadminim:thanks:

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

ahmeti seviorm

soytarılar kral olmus kahpeler sultan dost bildimiz herkes yalan olmus yalan .... nası lafff....

5. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler sadminim çok güzel sözler olmş.

6. Misafir Melek

Yazım hatası yapmışsın. Ben bir bilgin olarak bunu kınıyorum.Böyle yazılır mı yavrum hiç?(çok güselmişşş...)

Son düzenleme: 20 Mayıs 2010
  7. Misafir Melek

:::::
    teyze yha devir deişti sn hangi yıldan kaldn ha? hem teyze snn bu mekanda ne işin var ha burası genclere göre:)

8. hello

hello Forum Okuru

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

küslük nickleri küsme nickleri msn de tabiki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn de renkli nick!

msn de renkli nick!

msn de nickinizi renkli yazmak istiyorsanız nickinizin önüne aşağıdaki kodları ekleyin .... ·#·$1 ·#·$2 ·#·$3 ·#·$4 .... numaralar renkleri belirler ... nickinizin her kelimesini ayrı renk yapmak istiyorsanız her kelimenin önüne ayrı numaralı kodları yapıştırın ... $0 - White ·$1 - Black ·$2 - Blue ·$3 - Green ·$4 - Red ·$5 - Maroon ·$6 - Purple ·$7 - Orange ·$8 - Yellow ·$9 -...
  2. msn de süslü nick yapma!

msn de süslü nick yapma!

nick yapma msn nick yapma süslü yazma süslü niçk yazma (¯`·._.·[ (Buraya msn Nick Yazin) ]·._.·´¯) ¨°o.O (Buraya msn Nick Yazin) O.o° ×÷·.·´¯`·)» (Buraya msn Nick Yazin) «(·´¯`·.·÷× · ··^v´¯`×) (Buraya msn Nick Yazin) (×´¯`v^·· · ,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸-(_ (Buraya msn Nick Yazin) _)-,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸ Oº°‘¨ (Buraya msn Nick Yazin) ¨‘°ºO - - --^[ (Buraya msn Nick Yazin) ]^-- - -...
  3. Msn Nickleri ~~

Msn Nickleri ~~

Sénn 0 Haincé védaŋdaŋ SoŋRa ßeŋ çoqtaŋ véda ettm a$qLaяa... qöZzLéRimi aÇsam Daa Sn ÇıqSaŋ KaR$ıma.. qiTméq Yaqı$maSs Sna..! KénDiŋ oLmaq vaRqéŋ asLa ßa$qaSıNa ßaqMa...!! SöZLéRŋ çq aCıTıy0r öLüoRmm...!! KaLßimi YaLaŋ A$qLa DoLdяmaYa méRaqLı déiLm..!! RaSt qéLdiim Tüm İnSanLaR Sŋi ßŋa aŋLatяLaR.. KaLßimdé Sna Yér yoq ßnm KaLßm ShnSn!! Sénn aRqanDn aqLaMam Snn İçiN öLüRm..!! qéç...
  4. Msn de Kullanabileceğiniz FB Nickleri

Msn de Kullanabileceğiniz FB Nickleri

Bana Kartali Veya Cimbomu Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben Bir Fenerbahceli Olarak Cehenneme Girmeye Raziyim Derim..! Sensiz Hayat Bir Iskence Dilimdesin. Gunduz Gece Satir Satir, Hece Hece Sampiyonsun Fe-ner-bah-ce 1907 De Dogdu Askimiz, Sari-lacivert Renkleri Oldu Sarkimiz, Sporun Her Dalinda Bizim Sanimiz, Hic Bitmedi-bitmeyecek Bizim Askimiz!! Catlayin Cimbomlular Bu Yil Fener...
  5. msn de şekilli olan nickler

msn de şekilli olan nickler

Aşağıdakileri kopyalayıp göndermek istediğiniz kişiye yollayın. Gerçekten süper ifadelerden şekiller ortaya çıkıyor. Denemenizi öneririm. -------------------------------------------------------------------------- (I)(m)(I)(I)(m)(I)(I)(m)(m)(I)(I)(m)(I)(I)(I)(I)(m )(m)(I)(I) (I)(m)(I)(I)(m)(I)(m)(I)(I)(m)(I)(m)(I)(I)(I)(m)(I )(I)(m)(I) (I)(m)(m)(m)(m)(I)(m)(I)(I)(m)(I)(m)(I)(I)(I)(m)(m...

Sayfayı Paylaş