gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kusmak için ne yapmalıyım midem çok kötüüüüü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar acil kusmam gerekiyor, kusmak için ne yapmam lağzım. Öğlen yemeğini çok kaçırdım böyle patlayacak gibiyim. Acilen kusmam gerekiyor tavsiyeleriniz neler. Lütfeneeeen ama çabuk olun çok kötüyüm çoook

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kusmak için yapılması gereken tüm bilgileri ve önerileri BURAYA TIKLAYARAK öğrenebilirsiniz arkadaşım.
    Meleklermekani.com

kusmak için ne yapmalıyım midem çok kötüüüüü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgilime kendime daha çok aşık etmem için ne yapmalıyım?

sevgilime kendime daha çok aşık etmem için ne yapmalıyım?

aşk nedir? nasıl bir duygudur? sevgilime kendime daha çok aşık etmem için ne yapmalıyım?
  2. ne yapmalıyım çok sarsıldım

ne yapmalıyım çok sarsıldım

merhaba arkadaşlar benim kafam cok karışık.ben işim geregi doguda kücük bir ilcede yasıyorum.burada tanıştıgım yaklasık sekiz aydır süren bi ilişkim var.sevgilimin bir ay önce tayini cıktı o giderken cok üzüldüm ve bunu biraz abartıp onu biraz sıktım sanırım neyse o yaldayken benim bu üzüntülerim yüzünden tartıştşk dedim ya biraz sıktım sanırım.telefonu kapattıktan sonra üç dört gün hiç...
  3. Eşimi çok kıskanıyorum kısmanmamak için ne yapmalıyım

Eşimi çok kıskanıyorum kısmanmamak için ne yapmalıyım

Selam kızlar ben 5 aylık evli 24 yaşındayım. Adım Eda, eşim belki çok yakışıklı olmayabilir yada yakışıklıdır bu göreceli bir kavram kişiye göre. Benim sorunum eşimi inanılmaz fazla kısmanmam. Bu durumdan dolayı inanılmaz sıkıntı duyuyorum. Kapris yapıyorum, kavga etmeye başladık. Bu durumda kıskanmamak için ne öneriyorsunuz. Elimde değil önüne geçemiyorum. Napacam ben yaaa :S
  4. Hamileyim midem çok bulanıyor ne yapmalıyım?

Hamileyim midem çok bulanıyor ne yapmalıyım?

hamilelikte mide bulantısı neden olur,hamilelikte bulantı nasıl geçer,hamilelikte mide bulantısına ne iyi gelir,hamilelikte mide bulantısı hakkında bilgiler Bu yazımızda midem sürekli bulanıyor, bu bulantılar ne zamana kadar devam edecek ve gebelikte mide bulantısı gibi konular hakkında bilgiler vereceğiz. Gebelikte mide bulantısının sebebi nedir? Gebelik döneminde mide...
  5. Çok zayıfım kilo almak için ne yapmalıyım?

Çok zayıfım kilo almak için ne yapmalıyım?

Kilo Aldıran Yiyeceklerin en başında şeker içeren yiyecekler gelir. Un içeren yiyecekler ve yağlı yiyecekler kilo aldıran yiyeceklerdir. Çünkü enerjileri çok fazladır. 1 gr glikoz 4 kalori verir 1 gr yağda 9 kalori verir. Özellikle yağlı yiyecekler daha fazla kilo aldırır. Ama sağlıklı şişmanlamak istiyorsak, sağlıklı kilo almak istiyorsak tabiki beslenmemizi dengeli sürdürmek gerekir. Neler...

Sayfayı Paylaş