gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kusmak mı istiyor sunuz? Kusmak için yapmanız gerekenler burada!

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kusmak için yapılması gerekenler ne yapmalıyım diyenler kusmak için bilgiler burada arkadaşlar. Bazı zamanlar vardır ki yediklerinizden ötürü kusmak istersiniz, gıda zehirlenmesi gibi durumlarda ya da mide üşütmesi hastalıklarında kusmak istifra etmek hissi sarar. Kusarsak rahatlıyacağımızı düşünürüz ve kimi zamanda kustuğumuzda (istifra) ettiğimizde rahatlarızda. Özellikle migren ağrılarına iyi gelen kusmalar, migren ataklarının şiddetini azaltabilir bazende yok edebilir Melek'lerim. Az önce bir misafirimiz, Kusmak için ne yapabilirim diye sormuştu. Bizde araştırdık ve ara ara hepimizin kusmak istemesinide düşünerek, kusmak için yapılması gereken tüm bilgileri burada paylaşıma sunuyoruz Melek'ler.

Midenin içindekilerini, elde olmayarak ağız yolu ile dışarı atmaya kusmak, kusulan şeye de kusmuk denir. Kusmanın bir çok nedeni vardır. Örneğin, zehirli, bozulmuş yiyecekler, içki, gastrit ve ülser gibi mide hastalıkları, bazı besinlere karşı hassasiyet, bazı ilaçlar, kanser, mide kanaması, mide fıtığı, sinirlenme, migren, araç tutması, zehirlenme, kansızlık, sarılık, tiroid hastalıkları, hamilelik ve çocuklarda kabakulak, bademcik veya bağırsak hastalıkları sırasında kusma görülür. Tedavinin ilk şartı, kusmanın nedenini belirlemektir. Tedavi nedene göre yapılır. Hasta kustuktan sonra, sırt üstü yatırılır. Birşey yedirilmez. Bir bardak buzlu su, yudum yudum içirilir

Kusmak İçin

1. Dile parmak sokularak kusma sağlanabiliyor.

2. Limon suyu, su ve tuz ile yaptığınız karışımla kusabilirsiniz.

3.kusmaya çalışırken iğrenç şeyler düşünmekde işe yarayabilir.

2. ömer yaman

ömer yaman Forum Okuru

3. Ebrar Baş

Ebrar Baş Forum Okuru

Çok kolay kusmak için.İlk karışık yemek ye mesela türlü sonra mısır ye sonra dondurma hemen değil ama yaptığın o gün kusacaksın ben denedim kustum.:beybi:

4. uses

uses Forum Okuru

Isaret parmagimi dilimin son kismina getirerek bastiriom very custom

5. yusuecffdndsqqskdsjx

yusuecffdndsqqskdsjx Forum Okuru

Ben az kusdum ama yinede kustum o 2karisimi icicekmiyimm ?

6. ayseyll

ayseyll Forum Okuru

Tuzlu su içtim ellimlede denedim ama olmadı lütfen biri bana yardım edermi kusmam lazım :(

7. asdhajakamzj

asdhajakamzj Forum Okuru

Kıl yemeyi deneyin kesin kusarsiniZ

8. Burcakk

Burcakk Forum Okuru

Bende kusamıyorum .Parmakla ,limonlu suyla bir türlü kusamadım.kesin kusmam için napmam gerek.

9. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Böyle şeyler yapmayın aort damarınızı yırtar sağlığınızı tehlikeye atarsınız.

Kusmak mı istiyor sunuz? Kusmak için yapmanız gerekenler burada! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kusmak

kusmak

Kusmak Zor olan işleri halletmeye, emaneti iade etmeye, pişmanlık ve tövbeye, gam ve kederden kurtulmaya, Bal kusmak tövbe etmeye, inci kusmak Kur'an ilmine ve hayırlı söze, süt kusmak İslam ölçülerinin dışına çıkmaya, yediği şeyleri kusmak mal ve dünyalıktan bbir kayba, kan kusmak mal ve çocuğa, uzakta bulunan yakının geri gelmesine, Hastanın çok miktarda kusması onun vefatına, Kustuğunu...
  2. kusmak için ne yapmalıyım midem çok kötüüüüü

kusmak için ne yapmalıyım midem çok kötüüüüü

Kızlar acil kusmam gerekiyor, kusmak için ne yapmam lağzım. Öğlen yemeğini çok kaçırdım böyle patlayacak gibiyim. Acilen kusmam gerekiyor tavsiyeleriniz neler. Lütfeneeeen ama çabuk olun çok kötüyüm çoook
  3. Sıkı bir karın için yapmanız gerekenler burada melekler!

Sıkı bir karın için yapmanız gerekenler burada melekler!

sıkı bir karın için düz bir karın için egzersizler dümdüz bir karın için dümdüz bir göbek için yapmanız gerekenler burada arkadaşlar. Biz kadınların hayalleri arasında, mutlu bir evlilik yapmak ve bunun gerçekleşmesinin başlangıcında ise evlenip çok şık gelinlik giymek, evlat sahibi olmak için hamile kalmak birde her daim sıkı bir karın gelir. Yani hep fit ince ve dümdüz bir göbek için...
  4. Gusül Abdesti Alırken Kusmak gusül abdestini bozar mı

Gusül Abdesti Alırken Kusmak gusül abdestini bozar mı

Merhaba hanımlar benim size bir konuda danışmam lazım acaba aranızda dini konularda bilgi sahibi olan birileri var iseGusül Abdesti Alırken Kusmak gusülü bozar mı bilgi verir mi bana?
  5. Yumuşacık Eller İçin Yapmanız Gerekenler

Yumuşacık Eller İçin Yapmanız Gerekenler

Bu konu; Yumuşacık Eller İçin Yapmanız Gerekenler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların yaşını belli eden yerlerin başında elleri gelir. O sebeple eller ne kadar bakımlı, diri ve yumuşak olursa yaş da o derece gizlenebilir. Bunun için de ellere iyi bakmak, diri kalması için arada bir bazı bakımlar uygulamak gereklidir. Şimdi paylaşacağımız püf noktalarına dikkat...

Sayfayı Paylaş