gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kustum orucum bozulur mu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

istifra edince oruç bozulur mu istifra edince oruç bozulurmu kustum orucum bozulurmu istifar oruc Kustum yani istifra ettim orucu karşılamak için bi kaç gün tutayım dedim ama istifra ettim melekler orucum gittimi şimdi ?

2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ,

Sordugunuz soru ile ilgili detayli bilgiye, asagidaki linkten ulasabilirsiniz

http://www.meleklermekani.com/ramazan-ozel-bolum/196437-orucu-bozan-ve-bozmayan-haller-nelerdir-3-a.html

Son düzenleme: 30 Temmuz 2011
Kustum orucum bozulur mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir kadın muayene olursa orucu bozulur mu?

bir kadın muayene olursa orucu bozulur mu?

adetliyken oruc bozulurmu adetliyken oruç bozulur mu oruçluyken adet olunursa oruç bozulurmu oruçluyken muayene olmak "Bir hanım oruçlu olduğunu unutup doktora muayene olsa keffaret gerekir mi?" Asıl itibariyle bir insan unutarak yiyip içse, cinsi yakınlıkta bulunsa veya doktora muayene olsa bile bu çeşit davranışlardan sonra ne oruç bozulur, ne de kaza...
  2. Yüzerken ağzıma su kaçtı orucum bozulur mu

Yüzerken ağzıma su kaçtı orucum bozulur mu

Yazlıkta yüzerken diyelim ki ağzıma şu kaçtı burundan ordan mideye melekler, orucum ne oluyor bozuluyor mu ?
  3. Kızlar Denize Girince Oruç Bozulur Mu

Kızlar Denize Girince Oruç Bozulur Mu

Selam arkadaşlar ramazan ayına girmemize çok az kaldı bu yıl ramazan tam da yazın ortasında geliyor acaba diyorum Denize Girince Oruç Bozulur Mu bu konuda bilgisi olan bana yazsın cevabını.
  4. Oruç Tutarken Krem Sürünce Oruç Bozulur mu?

Oruç Tutarken Krem Sürünce Oruç Bozulur mu?

oruçluyken krem sürmek oruçluyken krem sürmek orucu bozar mı oruçluyken krem sürülür mü Sevgili melekler, ramazan ayı geldiğinde özellikle bayanların merak ettiği konulardan biri krem sürmenin oruç için sakıncalı olup olmadığıdır. Ele yüze ya da vücuda sürülen kremin sakıncalı olduğunu söyleyenler olduğu gibi sakıncalı olmadığını söyleyenler de var. İşte bu sorunun cevabı... Oruçluyken...
  5. Dişin Arasında Kalan Pirinç Tanesi Yutulursa Oruç Bozulur mu?

Dişin Arasında Kalan Pirinç Tanesi Yutulursa Oruç Bozulur mu?

orucu bozan şeyler, orucu neler bozar, oruçluyken diş arasında kalan pirinç tanesi Sual: Diş arasında kalan, nohuttan küçük yemek artıklarını yutmanın orucu bozmayacağı bildiriliyor. Peki, nohuttan küçük bir pirinç veya buğday tanesini yutmak orucu niye bozuyor? CEVAP Diş arasında kalan yemek artığı, dışarıdan alınmış olmuyor. Pirinç tanesi dışarıdan alınıyor. Oruçluyken, pişmiş bir...

Sayfayı Paylaş