gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Küstüm...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

küstüm

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Küstüm...

Oy oy yerim ben onları nasıl tatlı küserlermiş... Ellerine sağlık canım.

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

kim küstürmüş bunları... emegine sağlık arkadaşım:)

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

uyyy yirim ben bunları yirim :) öpimde barışalım :kiss: :D:D

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

çok şekerler ya tiplerine baksanıza emeğine sağlık canım

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

çok hoşlar ya..çocukların küsmesi çok güzel oluyor.hele birde ellerini koyunlarına bağlayıpda küttüm diyorlar..oğlum küçükken yapardı ama şimdi koca dana oldu:Dartık küsünce surat sallıyo koca herüf:D

7. bjk_65

bjk_65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Küstüm...

çok tatklılar ya

8. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Küstüm...

çok güzel ler yaaa maşallah küzmelerine bile hayranım çocuklarım şirin şeyler

Küstüm... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küsüm,küssün,küsüz

küsüm,küssün,küsüz

eşlerin küsmesi rüyada eşiyle küsmek rüyada eşine küsmek - Bugün birliktesiniz diyerek kıymetini bilemeyebilir ve en ufak bir şeyde kalbini kırabilirsiniz eşinizin. Kusurlarını hoş görüp ciddi küslüklerden uzak durmak, ona güzel sözlerle hitap etmek, beklentilerine kulak vermek ve kıymetini bilebilmek nedense yanımızdayken tüm sevdiklerimize karşı ihmal edebildiğimiz davranışlar arasında. Bu...
  2. Hande Yener - Küs

Hande Yener - Küs

Acımız büyük unutamam Seni kaybettik Gidiyorsun yanında bir tek yüreğin eksik Karalar giyip yas tutmamı isteme benden Hep böyle kandırdın İnanmamı bekleme benden Senin bana küs olduğunda bile Koşarak geldiğini Bir tek sen değil bir tek ben değil Alem biliyor Kurallarım var yalan söyleyemem Senden soğuduğumu Bir tek sen değil bir tek ben değil Alem biliyor alem biliyor
  3. Küstüm Otu

Küstüm Otu

küstüm otu küstüm çiçeği bakımı çiçeğinin bakımı otu faydaları çiçeği faydaları Küstüm otunun çok ilginç bir savunma sistemi vardır. Bu bitkinin yapraklarına dokunulduğunda birkaç saniye içinde, sapla birlikte yapraklarının gövdeye doğru yaslandığı görülecektir. Eğer bitkiyi rahatsız eden etki devam ederse bu kez küstüm otu aşağıya doğru Ikinci bir hareket yaparak gövdesinin üzerindeki sivri...
  4. küsler barıştı

küsler barıştı

kıvanç tatlıtuğ azra akın barıştı mı kıvanç tatlıtuğ azra akın barıştı iki ünlü güzellerimizden Azra Akın ile Zeynep Tokuş artık dargın değiler..... AZRA İLE ZEYNEP YEMEKTE BARIŞTI AZRA İLE ZEYNEP YEMEKTE BARIŞTI TÜRKİYE DIŞINDA YEDİ AYRI ÜLKEDE ÇEKİLEN, TRT'DE YARIN BAŞLAYACAK OLAN AYRILIK DİZİSİNİN TANITIMI YAPILDI. Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Azra Akın, Kaan Urgancıoğlu, Zeynep...
  5. Cash Flow=Hayata Küstüm..

Cash Flow=Hayata Küstüm..

Yaşamak sorun oldu Hayallerim kayboldu Cash Flow doğdu Bu gece ölümüne hissettim Kiskanc gözleri mahvettim Cigerime cektim Köseme cekildim koç Kefenin cebi bile bos Güldüm cok hos ya Aydinliklara kossana evlat Bize bak yanlis yapani hep yak! Kömür olsun geri giden ömür olsun Gözler dolsun, sözler acilara konsun Anam avradim olsun Alirim girtlagini,sabir et allahini Inkâr etme,sükret yasamak...

Sayfayı Paylaş