gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kuşum Aydın ın yüzüne ne oldu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kuşum Aydın ın yüzüne ne oldu? Gördünüz mü sabanın programında adamın yüzü bir garip olmuş melekler ben gördüm ama ne olduğunu öğrenemedim acil çıktım :S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
  4. Misafir

Misafir Forum Okuru

:D:D:D:D Kuşum Aydın'ı kuşlar gagalamış ben napim ayol :D:D:D:D

5. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    iyi olmuş hahaha

Kuşum Aydın ın yüzüne ne oldu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allah' ın Huzurunda Yüzün Kızarmayacak mı ?

Allah' ın Huzurunda Yüzün Kızarmayacak mı ?

Hasan bey şöyle anlatıyor.... Şöyle anlatiyorlar; Bizim mahallede, inşaat ustalığı yapan, orta yaşlarda, çok fazla sigara içen, caminin önünden dahi geçmeyen bir arkadaşı, bir gün kahvede yakaladım. -Neden hiç camiye gelmiyorsun? dedim. -Ben namaz kılmıyorum dedi. -Fazla sigara içiyorsun herhalde? dedim. -Evet, çok içiyorum dedi. -En pahalı sigara hangisi? Ben pek fiyatları...
  2. Yüzler birlesti bakin ne oldu

Yüzler birlesti bakin ne oldu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kuşum Aydın'a ne oldu

Kuşum Aydın'a ne oldu

Kuşum Aydın'a ne oldu Kuşum Aydın'ın yüzüne ne oldu Uzun zamandır ekranlarda görmediğimiz Kuuşm Aydın, Saba tümer'in programına konuk oldu ama cidden tanınmaz haldeydi yüzü gözü şiş bir haldeydi. Sempatik ünlünün yüzüne ne mi olmuş; buyrun onun ağzından dinleyelim Melek'lerim. Şarkıcı Aydın Saba Tümer'in programında yüzüyle ilgili konuştu.Yurt dışından temelli döndüğünü söyleyen Kuşum...
  4. Kuşum Aydın Hahahay Şarkısının Sözleri

Kuşum Aydın Hahahay Şarkısının Sözleri

Bu konu; kuşumaydın hahahay sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sabah programlarının sevilen yüzlerinden Aydın bir dönem yüzünde ki şişliklerle magazin programlarına konu olmuştu. Şimdi ise 2013 yılının ilk albümü ile müzik marketlerde. Çıkış parçası olarak Hahahay adlı şarkısını seçen Aydın 'ın bu parçasının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz.. Güzellerin içinde...
  5. Ebru Şallı'nın Yüzüne Ne Oldu?

Ebru Şallı'nın Yüzüne Ne Oldu?

ebru şallı, ebru şallı haberleri, ebru şallı hakkında Sevgili melekler, geçtiğimiz haftalarda 11 yıllık eşinden boşanna Ebru Şallı'yı görenler gözlerine inanamadı. Bir davette görüntülenen Şallı'nın yüzündeki şilik dikkat çekiciydi. "Yüzünüze bir şey yaptırdınız mı?" soruları karşısında gülümseyerek "Hayır hiçbir şey yok. Estetik olsa söylerdim" diye cevap veren Şallı'nın...

Sayfayı Paylaş