gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kuşum Aydın'a ne oldu

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kuşum Aydın'a ne oldu Kuşum Aydın'ın yüzüne ne oldu

Uzun zamandır ekranlarda görmediğimiz Kuuşm Aydın, Saba tümer'in programına konuk oldu ama cidden tanınmaz haldeydi yüzü gözü şiş bir haldeydi. Sempatik ünlünün yüzüne ne mi olmuş; buyrun onun ağzından dinleyelim Melek'lerim.

Şarkıcı Aydın Saba Tümer'in programında yüzüyle ilgili konuştu.Yurt dışından temelli döndüğünü söyleyen Kuşum Aydın yüzünden ameliyat olacağını açıkladı.

Aydın yüzüy ile ilgili şu açıklamada bulundu;
    "Zamanında yüzümle ilgili bir problem yaşadım. Çok büyük şanssızlık. Bazılarında oluyor maalesef. Yüzüme enjekte edilen dolgular alerji yaptı. Yüzüm morardı.Yüzümdeki kan dolaşımında sorun yaşıyorum. O yüzden yüzüm şiş duruyor. Bunları kazıyacaklar. Benim sürekli yüzümle oynadığımı düşünüyorlar ancak 5 yıldır yüzüme elimi sürmüyorum. Şimdi kısa bir ameliyat geçireceğim. Ondan sonra projelerime devam edeceğim." dedi..

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    kadar estetik bilmem ne yaptırırsan öle olur Allahın verdiği güzelliği ne bozuyosun ohh olsun aman müstehakkhahaha

Kuşum Aydın'a ne oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kuş giribi nedir

kuş giribi nedir

Kuş Gribi Kuş Gribi; Kimilerine göre kimyasal bir silah, kimilerine göre bir terör silahı... Tıp dilinde Avian Gribi olarak da isimlendirilen Tavuk Vebası ya da son günlerde sıkça duyduğumuz ismi ile Kuş Gribi dünya sağılığını tehdit ediyor. Sonunda korkulan oldu ve Manyas Kuş Cenneti'ne göç eden kuşlar virüsü ülkemize taşıdı. İlk olarak Balıkesir'de görülen Kuş Gribi nedir, bulaşıcı mıdır,...
  2. muhabbet kuşunuz hasta mı oldu

muhabbet kuşunuz hasta mı oldu

hasta muhabbet kuşu muhabbet kuşu hamilelik belirtileri hasta kuşum kuşum mı çok sevilen hayvanlardan olan muhabbet kuşları ile ilgili aradığınız herşey burada mevcut ilgilenen meleklerimiz okusunlar..... Muhabbet kuşu (Melopsittacus undulatus), papağangiller (Psittacidae) familyasından, çok yaygın biçimde kafeslerde beslenen papağan türü Muhabbet Kuşu'nun özellikleri: Bu türün uzunluğu...
  3. Daha ne desin kuşlar?

Daha ne desin kuşlar?

Gülden, bülbülden ve diğer bahçe güzellerinden söz etmem bahanedir”, diyen hazret-i Mevlânâ, Mesnevi’sinde anlatıyor: ..... Çok büyük bir ateş hazırlayanlar, yanıp ölsün diye de İbrahim Peygamberi bunun içine atmışlardı. O sırada gökte küçük bir kuş belirdi. Tam hazret-i İbrahim’in üzerinden geçerken, ağzında taşıdığı kuru dal parçasını ateşe bıraktı. İbrahim Peygamber; “O minicik çöpü...
  4. Kuşum Aydın ın yüzüne ne oldu?

Kuşum Aydın ın yüzüne ne oldu?

Kuşum Aydın ın yüzüne ne oldu? Gördünüz mü sabanın programında adamın yüzü bir garip olmuş melekler ben gördüm ama ne olduğunu öğrenemedim acil çıktım :S

Sayfayı Paylaş