gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kuşum Aydın'dan Mehmet Ali Erbil'e Gönderme!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kuşum aydın, mehmet ali erbil, öpücük göndermesi, dansçısını öptü, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekleri,
    Geçtiğimiz günlerde şov yaptığı festivalde evli bir Rusu bilmeden dudaklarından öpme gafletinde bulunan Mehmet Ali Erbil'e ,Kuşum Aydın'dan gönderme yapıldı!

Aydın, sahnede Rus dansçılarından birini dudağından öptü. Bekâr olduğundan emin olduğunu söylediği dansıçısından sahnede, “Sizi öpebilir miyim?” diye sorup izin alan Aydın, dansçısını uzun uzun öptü. Öpücük sonrası seyircilere dönüp, “Öperim tabii kadın bekâr kime ne?” diyen Aydın’ın bu davranışı seyirciden büyük alkış aldı ama bu hareket Erbil’i kızdıracağa benziyor. Erbil’e ince bir mesaj yollayan Aydın daha da ileri giderek sahnede dansçısını göbeğinden de öptü.

2. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ağız dalaşı bitti öpücük kavgası başladıı:D:D

Kuşum Aydın'dan Mehmet Ali Erbil'e Gönderme! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuşum Aydın'dan Öldürüldüğü Dedikodularına Cevap

Kuşum Aydın'dan Öldürüldüğü Dedikodularına Cevap

AŞK YAŞADIĞI İŞADAMI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜĞÜ DEDİKODULARI ’KUŞUM AYDIN’I ŞOKE ETTİ. Bir açıklama yapan Aydın, 'Şu an çok şaşkınım. Bu dedikodular nereden çıkıyor anlamıyorum. Kimse beni öldürmedi. Artık ne diyeceğimi bilemiyorum. Şu an bir halı firmasının reklamları için Almanya’da bulunuyorum. Kayıp falan değilim. Bu haberleri yapanları mahkemeye vereceğim' dedi.
  2. Mehmet Ali Alabora kimdri

Mehmet Ali Alabora kimdri

mehmet ali alabora kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri, resimleri Mustafa Alabora'nın oğlu Mehmet Ali Alabora, "Yılan Hikayesi" adlı dizide "Memoli" lakabıyla şöhreti yakaladı Melek'lerim. Yakışıklı oyuncu hakkında merak ettiğiniz herşey aşağıda ki bilgiler arasında yer almaktadır :) Memet Ali Alabora (d. 25 Kasım 1977,...
  3. Mehmet Ali Erbil hastalandı

Mehmet Ali Erbil hastalandı

mehmet ali erbil, kaçış sendorum, hastalığı, hastalandı, sağlık durumu, resimleri, haberleri burada arkadaşlar İleri yaşına rağmen, küçük çocuklar gibi neşeli, şen ve enerjik olan, ayrıca uçlarda bir karektere sahip oaln Mehmet Ali Erbil, "kaçış sendromu" hastalığına yakalanmış Melek'lerim. “Kaçış sendromu” hastalığına yakalanan M. Ali Erbil, İzzet Çapa’ya verdiği röportajda,...
  4. Mehmet Ali Erbil'in hastalığı

Mehmet Ali Erbil'in hastalığı

mehmet ali erbil, haberleri, hastalığı, nedeni, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Çok nadir görülen “kaçış sendromu” adlı hastalığa yakalanan Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz günlerde hastaneye yattı melekler :) 28 günde bir hastaneye gidip ilaç aldığını söyleyen ünlü şovmen, hastalığa nasıl yakalandığını İzzet Çapa’ya verdiği röportajda anlattı: “Hastalığımın adı...
  5. Mehmet Ali Erbil'e 22'lik Sevgili!

Mehmet Ali Erbil'e 22'lik Sevgili!

mehmet ali erbil mehmet ali erbil haberleri mehmet ali erbil sevgilisi Sevgili melekler, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, büyük kızı Sezin'den 9 yaş küçük, küçük kızı Yasmin'den 5 yaş büyük sevgilisi ile Bodrum sokaklarında görüntülendi. KLendisinden de 34 yaş küçük sevgilisi Sevgi Sulak'la Alaçatı sokaklarında kol kola görüntülenen Mali, kalbini kaptırmışa benziyor.. * Mehmet Ali Erbil,...

Sayfayı Paylaş