gebe
  1. bıcırık1234567

bıcırık1234567 Forum Okuru

kuşuma birşeyler öğretmek istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında bıcırık1234567 tarafından paylaşıldı.

kuşumun adı bıcırık.daha bir yaşına girmedi.aşkım,cici kuş gibi kelimeleri söyleyebiliyor.elimden çok korkuyor dediklerinizi uyguluyorum ama yinede çok korkuyor yukarı çık aşağı in gibisinden bazı emirleri yapmasını istiyotum ama başaramıyorum sab retmeye çalışıyorum.cinsiyeti erkek bu arada ani hareketler yapıyor.kafesine sokamıyorumm. ne yapmalıyımm?

kuşuma birşeyler öğretmek istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuş

Kuş

Kuş Türü bilinmeyen ve tanınmayan kuş Azrail Aleyhisselama; nasihat ve öğüde, rızka, Tanınmayan kuşun, hasta bulunan evden bir şey alıp götürmesi hastanın vefatına, Büyük kuş zengin kimseye, tahsildara, alime, tüccara, başkan ve yöneticiye, Yırtıcı kuş yerdeeki haşerelere, evcilleştirilmiş yabani kuş ve diğer eti yenen kuşlar rızık ve menfaate, Güzel kuş güzel ve sevindirici habere, çirkin...
  2. Birşey sormak istiyorum.

Birşey sormak istiyorum.

Benim nickimin altında Melek yazıyor.30 mesaja gelince melek oldum.Acaba uzman melek,profesyonel melek ve bizim melek ünvanları kaç mesajla sınırlıdır?:confused:
  3. çocuklarımıza yaşamı öğretmek

çocuklarımıza yaşamı öğretmek

Hepimiz farklı şekillerde hayatı anlarız,o şekilde çocuğumuza anlatırız.Bu yazı o kadar güzel ki hepimizin öğreneceği çok şey var...Okurken not alın ve mutlaka uygulayın..Çocuklarımız bizim geleceğimiz ....Hayatı güzel yaşamaları ise en büyük dileğimiz:) Arkadaşımın kızı bir yaşına gelmişti, 'Sen eğitimcisin, neler öğretmem gerekiyor, bazen kendimi çok çaresiz hissediyorum' dedi. Sorusu...
  4. Merhaba size birşey danışmak istiyorum...

Merhaba size birşey danışmak istiyorum...

rüyada soğuk davranmak Benim hoşlandığım biri var uzun süredir tanıdığım biri ancak oda benden hoşlanıyormu bilemiyorum..Yani ben ona nasıl davranıyorsam oda bana öyle davranıyor.Nasıl davrandığıma gelince:)Elimde değil ama oa karşı hep soğuk davranıyorum direk diyaloga girmem yüzüne direk bakmamaya dikkat ederim.Oda bana aynını yapıyor ona yaptığım gibi kaçamak bakışlarını yakalıyorum ne...
  5. Akıl öğretmek deyiminin anlamı

Akıl öğretmek deyiminin anlamı

Arkadaşlarım akıl öğretmek ne demek bu deyimin anlamı tam olarak nedir bir cümle içinde yada açıklayıcı bir yazı ile anlatmanız mümkün m ü

Sayfayı Paylaş