gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kusursuz bir çekim.. Bu anı ölümsüzleştiren kişinin eli öpülür!

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kusursuz bir çekim.. Bu anı ölümsüzleştiren kişinin eli öpülür!
    cok manyak olmus...

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

ödül almıştır kesin bu resim:) süper olmuş

4. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ewt tv de izlemiştim belgeselini bu hayvanları eğitmek hiçte kolay diil emeğine sağlık adminim:)

Kusursuz bir çekim.. Bu anı ölümsüzleştiren kişinin eli öpülür! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Zamansız Bir Anda

Rafet El Roman - Zamansız Bir Anda

Bildiğim tanıdığım her şeyi siliyorum Günleri yılları bu şehire gömüyorum Anladım yalnızım bana kalan tek anılarım Aklıma çocukluğum gençliğim babam gelir Bende sevgi saygı hak adalet vardı Ne verdiysem gitti karşılıksız kaldı Ah zamansız bir anda yaşandı Ah sebepsiz yok yere yaşandı Ah zamansız bir anda seçildim Ah zamansız yok yere yenildim Dostlarım birer birer çekildiler bulunmadı...
  2. Bir anda 100 kişi öldü

Bir anda 100 kişi öldü

Yol yapımı sırasında buldozer petrol boru hattına çarptı. Patlama oldu, 100 kişi öldü. Petrol hattında patlama Nijerya'nın Lagos kenti yakınlarındaki bir köyde petrol boru hattında yangın çıktı. Yangında 100 kişi hayatını kaybetti. Kızılhaç, yol yapımı sırasında bir buldozerin boru hattına zarar vermesinden sonra boru hattının alev aldığını açıkladı. Civardaki evlere ve bir okula sıçrayan...
  3. Bu dudaklar öpülür!

Bu dudaklar öpülür!

Özellikle sıcak yaz mevsiminde kuruyan, çatlayan ve en önemlisi zararlı güneş ışınlarına maruz kalan dudaklarımıza peeling'in yanı sıra, gündüz ve gece bakımı yapmayı da ihmal etmemeliyiz. Bir gündüz bakım kreminiz var, gece bakım kreminiz ve göz kreminiz de... Hele yaşlılığı önleyici anti-aging ürünlerinizi kesinlikle ihmal etmiyorsunuz. Peki ya dudaklarınız? Cildinizin en hassas...
  4. Sagopa Kajmer Bu İşlerden Elini Çek Var şarkı sözleri

Sagopa Kajmer Bu İşlerden Elini Çek Var şarkı sözleri

Sagopa Kajmer, şarkıları, 2011, sözleri, şarkı sözleri, burada arkadaşlar. Sagopa Kajmer'in son albümünün sıkı parçalarından biri olan şarkının sözlerini paylaşıyorum sizlerle. Sagopa Kajmer Verse1 Dervişin sükûtundan anlamayan kelâmından hiç anlamaz ya boşver ama ben gagalıcam... Rap yapcam... Küheylan elinde mikrofondan taramalı rambo Söz, müzik, aranje, scratch artı 18'lik combo Bir...

Sayfayı Paylaş