gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Kusursuz bir nişan için mia solano...

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

nisanliklar nişanlığım
    Herkes nişan töreni düşünmeyebilir ama aile arasında da olsa bir nişan yapılıyor ee biz hanımların başlı başına derdi ne giyeceğim olur kim ne derdine düşerse düşsün bizim güzellik derdimiz bitmezzz :laugh: nişan yapmayı düşünen arkadaşlarım..bende sizi düşündüm:) yani MİA SOLANO bizi düşündü ve çok hoş nişanlıklar tasarladı işte o modellerr siz derde düşmeyin:D

2. SEVİL&İ

SEVİL&İ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsi çok tatlı modeller emegine saglık

3. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

böylebir nişanlığım olmasını aslaaaaaaaa istemezdim sanırım,diğerleri güzell

4. despina

despina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    işlemeleri gercekten cok iyi kullanıyorlar :)

5. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Son ikisi güzelmiş. Ben nişanımda renk olarak beyaz tercih etmem, çok saçma geliyor.
    Zaten gelinlik beyaz:D

Sade ve güzel bi tonla muhteşem olabilmek mümkün :D
    teşekkürler canım.

6. lebibe

lebibe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    TBE11134_001.jpg TBE11170_014.jpg siyah-beyaz-nisanlik.jpg 180184_10150107259539457_90796589456_6279212_2472993_n.jpg 25361_10150154447560427_699935426_12068544_5720908_n.jpg bunlarda benim favorilerim =)))

Kusursuz bir nişan için mia solano... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kusursuz bir gelin olmak için!

kusursuz bir gelin olmak için!

Bir masal gelini gibi görünmek için kendinize önceden özel bir bakım uygulamanız gerekir. İşte bu bakım programı.. Fazla kilolar Düğün günü, gelinliğinizle güzel görünebilmek için önce fazla kilolarınızı atmaya çalışın. Kusursuz olabilmeniz için once kendinizi güzel bulmanız gerekiyor. Nikah gününüzden 2 ay önce kendinizi düzenli bir rejime sokun. Sebze meyve ağırlıklı rejim sizin fazla...
  2. kusursuz bir cilt için yüz jimnastiği yapın

kusursuz bir cilt için yüz jimnastiği yapın

yüz jimnastiği nasıl yapılır yüz jimnastiği hareketleri kusursuz bir cilt için video hareketleri video Cidiniz kusursuz bile olsa, yüz kaslarınız yumuşayıp gevşedikçe yüzünüz güzelliği yi*tirecektir. Günde en azından birkaç dakika kültür fizik yaparak vücudunuzu iyi halde tutma*nız gerektiğini bilmeniz gerekir. Yüzünüzün de kas düzenini sağlamlaştır*ması için gündelik bir jimnastiğe ihtiyacı...
  3. mia solano gelinlikler süperler

mia solano gelinlikler süperler

Kusursuz görünmek gözleri kamaştırmak hepsi sizin elinizde..Tek yapacagınız dogru seçim...zevkinize ve tarzınıza kalmış bişey tabi markalardan destek almak lazım değil mi hepsini görmeden karar vermek olmaz ben size MİA SOLANO'yuda görmenizi tavsiye ederm hatta buyrun göstereym :)...
  4. Kusursuz bir gelin olmak için güzellik püfleri

Kusursuz bir gelin olmak için güzellik püfleri

Bilindiği üzere, gelin makyajı biraz abartılı saçlar ise yılın modası olan modelden yana tercih edilir ve böylede uygun görülür. Zira bu kadar abartıya aslında gerek yok Melek'lerim. Güzel bir gelin olabilmek için, sadeliği ve size yakışanı tercih etmeniz ve işin sırrını bilerek güzelliğin püflerini bilmeniz yeterli :) Nasıl mı; buyrun buyrun işin sırrını içerde paylaştık Melek'ler:))))...
  5. Kusursuz Süper Bir Pedikür İçin Tüyolar

Kusursuz Süper Bir Pedikür İçin Tüyolar

pedikür yapmanın incelikleri pedikür yapmanın püf noktaları Sevgili melekler, ayak bakımı için en önemli uygulamalardan biri olan pedikür yapmanın püf noktaları bu sayfamızın konusu. Bakımlı ve hoş ayaklar için ayak bakımınızı ve ayak sağlığınızı önemseyin diyoruz ve pedikür yapmanın incelikleri hakkında sizlere bazı bilgiler veriyoruz... Ayaklar bir kadın için en güzel görünmesi...

Sayfayı Paylaş