gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Kusursuz Plan" Yalan Çıktı

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kusursuz plan dizisi, kusursuz plan, kusursuz plan kanalı
    Sevgili melekler, dolandırıcılar sınır tanımıyor doğrusu. Geçtiğimiz günlerde internet medyasında yayılşan ve yakında yayınlanacağı söylenen Kusursuz Plan dizisinin uydurma olduğu ortaya çıktı. Başrollerinde Meltem Cumbul, Cansel Elçin, Nejat İşler ve Behzat Uygur'un oynayacağı iddia edilen ve Kanal D'de yayınlanacağı söylenen dizinin yalan haber olduğunu, geçtiğimiz gün İkinci Sayfa programına katılan Behzat Uygur belirtti. Uygur, "Kusursuz Plan adlı bir dizide adım geçiyormuş. Böyle bir projeden hiç haberim yok, Kanal D ile de görüştüm onlarında haberi yok. Hatta ismi geçen diğer oyuncu arkadaşlarımızla da konuştum, onların da haberi yok. Aman dikkatli olun" dedi. Olay şöyle gelişti...

behzat-uygur.jpg

"Kusursuz Plan" Yalan Çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ersoy'un bir yalanı daha ortaya çıktı!

Bülent Ersoy'un bir yalanı daha ortaya çıktı!

Vakıf yetkilileri kayıtları inceledi. 'Ersoy adına tek kuruşluk bağış kaydı yok.' dedi. Mehmetçik Vakfı: Ersoy'un bağışı yok "Oğlum olsaydı askere göndermezdim" açıklaması nedeniyle hakkında "halkı askerlikten soğutma" suçunu işlediği için dava açılan Bülent Ersoy'un bombası patladı. Geçtiğimiz gün alınan ifadesinde, mal varlığının yüzde...
  2. ferihanın yalanı ortaya çıktı ...!

ferihanın yalanı ortaya çıktı ...!

adını feriha koydum emir ve feriha emirin fotografları emir ve ferihada son durum sevgili melekler biliyosunuz her cuma 21.00 da adını feriha koydumdizisi oynuyo. ben takip ediyorum güzel bi dizi bu bölümde ferihanın yalanı ortaya çıkıyor. emir ferihanın kapıcı oldugunu öğreniyo.. son sahneye bakamadım çok fenaydı yaa emirin o hali ferihanın emiri görüşü kimse bu duruma düşmek...
  3. Yalan Dünya'nın Orçun Karakteri Yalan Çıktı !

Yalan Dünya'nın Orçun Karakteri Yalan Çıktı !

Meyve veren ağaç her zaman taşlanmıştır meleklerim. Şimdide bu çıktı başımıza. Neymiş Orçun yalanmış. Yahu yalan olsa ne oluuuur olmazsa ne ? Adamlar oynuyor işte. Herkes birbirinden esinleniyor. Hiç sevmiyorum ve hoşlanmıyorum böyle haberlerden. İşte Detay kızlar. Yayınlanmaya başladığı günden itibaren seyircinin büyük ilgisini çeken Yalan Dünya dizisinin Orçun'u çakma çıktı. Gülse...
  4. Metin Arolat 'Bıçaklandım' Dedi Yalan Çıktı...

Metin Arolat 'Bıçaklandım' Dedi Yalan Çıktı...

Metin Arolat Bıçaklandı Metin Arolat Haberi Metin Arolatın geçen günlerde bıçaklandı haberini vermiştik sizlere....Şimdide yalan olduğu ortaya çıktı....Böyle yalan haberler neden çıkar hiç anlamam :D:D Ne yapmaya çalışıyorlar acaba merak ediyorum....Ya da reklamdır ne dersiniz... Arolat 'BIÇAKLANDIM' Dedi Yalan Çıktı Metin Arolat'ın Twittter'dan duyurduğu yandım bıçaklandım haberi tam...
  5. Kusursuz Plan Dizisi Çok Yakında Kanal D'de!

Kusursuz Plan Dizisi Çok Yakında Kanal D'de!

kanal d kusursuz plan, kusursuz plan dizisi, kusursuz plan kanal d Sevgili melekler, Kanal D iddialı dizileri arasına bir yenisini ekliyor ve Kusursuz Plan dizisi için düğmeye basıyor. Medyabey sitesinde yer alan habere göre Kusuruz Plan dizisinin yapımcılığını Sinema Vizyon Yapım'dan Murat Arslan üstlenecek. Dizinin senaryosunu ise M. Sevda Türk ve Hüseyin Aksu kaleme alacak. Yaklaşık 12...

Sayfayı Paylaş