gebe
  1. almila_90

almila_90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kütahya melekleri hepinizi bekliorummmm

Konu, 'Memleket Melekleri' kısmında almila_90 tarafından paylaşıldı.

meraba kızlar ben kütahya tavşanlıdan?siz

2. sevgimeleği

sevgimeleği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben merkezden ama Bodrumda yaşıyorum :)

kütahya melekleri hepinizi bekliorummmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KÜtahya

KÜtahya

KÜTAHYA GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 11.875 km² Nüfus: 714.000 (2000) İl Trafik No: 43 Kütahya gelişmekte olan sanayisi, zengin yer altı ve yerüstü kaynakları, üniversitesi, termal kaynakları, el sanatları ve tarihi ile önemli bir turizm potansiyeli oluşturmaktadır. Kütahya8217;yı gezerken.... Dünyanın İlk Antik Borsasının Çavdarhisar İlçesindeki Aizanoi8217;de kurulduğunu, Zeus...
  2. Melekler Alemİ Hepİnİze Merhaba

Melekler Alemİ Hepİnİze Merhaba

melekler alemi Selam kızlar bende yenilerdenim siteyi çok beğendim aranızda olmaktan mutluyum herkese iyi formlar
  3. Kütahya

Kütahya

KÜTAHYA GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 11.875 km² Nüfus: 656.903 (2000) İl Trafik No: 43 Kütahya gelişmekte olan sanayisi, zengin yer altı ve yerüstü kaynakları, üniversitesi, termal kaynakları, el sanatları ve tarihi ile önemli bir turizm potansiyeli oluşturmaktadır. Kütahya’yı gezerken…. Dünyanın İlk Antik Borsasının Çavdarhisar İlçesindeki Aizanoi’de kurulduğunu, Zeus Tapınakları içinde...
  4. Hep beraber Oylayalim Melekler ...

Hep beraber Oylayalim Melekler ...

HAYDİ MELEKLER DÜNYADA EN COK SEVİLEN KİŞİ diye bir oylama var.... 2010 Şubatda sonuç belli olacak.... 10 kişi var bu oylamada aday...... biri de Peygamberimiz HAZRETİ MUHAMMED MUSTAFA(s.a.v.) oyunuzu kullanın. Rabbimiz in bu kainati onun yüzü suyu hürmetine yarattığı, bizim rehberimiz, efendiler efendisi.... .. insanliğin iftihar tablosu... Kainatin efendisi.. Oylama adresi:...
  5. haydi bakalım kütahya melekleri  burayaaa :D

haydi bakalım kütahya melekleri burayaaa :D

kaç kişiyiz bir bakalım kızlar ohyandanohyandan:deli::deli:

Sayfayı Paylaş