gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Kutlama yemeğine beraber geldiler!

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] ŞEYTANIN PABUCU' FİLMİNİN OYUNCULARI ÖNCEKİ AKŞAM KOKOSH BAR'DA BULUŞTU.

26 Aralık'ta vizyona girecek 'Şeytanın Pabucu' filminin oyuncuları önceki akşam Kokosh Bar'da buluştu.
    Sevgilisi Ozan Sevindik ile gecceye katılan filmin oyuncularından Aysun Kayacı, 'Ozan benim Süpermen'im. Geniş omuzları ve yüzü onu andırıyor, onunla evliliğe giden bir ilişkimiz var. Onu, bana benzettikleri oluyor, kardeşim sanan bile var. Aramızda bir benzerlik var, onun burnu benim estetik yaptırmadan önceki burnuma benziyor' dedi. Filmin yapımcısı Banu Akdeniz, Kayacı ile göbek attı.

Kutlama yemeğine beraber geldiler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gel Beraber Söyleyelim

Gel Beraber Söyleyelim

Gel Beraber Söyleyelim YÜrÜyen GÜneş ve Ayı YörÜngesinde tutar. Hikmetinde sual olmaz,geceyi gÜndÜze dolar. Aydan dÜnya ya bakıldığı zaman,dÜnya sini kadar. Selam veriyor ResûlÜ dağlar taşlar yana yana. Yer yÜzÜ beşik dağlar direk,yaratılmadı boşuna. KurÂ’an-ın penceresinden akıl dolu bakarsan buna. Duruyorum direksiz,AllahÂ’ın tek ismi hÜrmetine. Bir delik göremezsin? gözler hâkir...
  2. Birisiyle beraber yemek yemek

Birisiyle beraber yemek yemek

Rüyada ölüyle beraber yemek, borca isaret eder. Yabanci birisiyle yemek yemek, o yabancidan elde edecegi hayra cin ve seytanlarla beraber yemek yemek de serli kimselerle beraber düsüp kalkmaya isaret eder.
  3. Yemekler gelsin, servis başlasın...

Yemekler gelsin, servis başlasın...

Yemekler gelsin, servis başlasın... Sofra hazırlamak ayrı bir sanat. Özellikle son yıllarda sofralarda daha sık yer alan aksesuarların başında ise Amerikan servisler geliyor. İşte masanıza renk ve şıklık kadar pratiklik de getiren farklı Amerikan servis modelleri. İster krallara layık zarif bir sofra olsun, ister fast-food tarzı bir atıştırma, artık yemek masalarının vazgeçilmez...
  4. Gel beraber ağlayalım

Gel beraber ağlayalım

Gel beraber ağlayalım sabah olmadan Damla damla bir zehir karışsın kanımıza İnsanları affedelim, yaşamayı sevelim Sonra insan yaratıldığımıza zavallılığımıza Gel beraber ağlayalım Hatırla tekrarı, bir ömre bedel dakikaları Gerçek olmayan hayallerimizi düşün Biz de bir yerde insanız neyleyelim Hep böyle bıçağın kemiğe dayandığı gün Gel beraber ağlayalım O ayrılığın kederin hüküm sürdüğü O...
  5. kızlar nasuh tevbesi neymiş gelin hep beraber bakalımm

kızlar nasuh tevbesi neymiş gelin hep beraber bakalımm

Nasuh tevbesi nedir? Kalbin O'na Dönüşü: NASUH TEVBESİ Tevbe dönmektir. Nasuh, samimi olmaktır. Nasuh tevbesi ise, içi ve dışıyla samimi olarak Yüce Allah’a dönmektir. "Ey kâfirler! Bugün özür dilemeyin! Siz ancak işlediklerinizin cezasını çekeceksiniz." (Tahrim (66), 7) Bir insan namazın farziyetini kabul etmeyince, dinden çıkar, kâfir olur. Ancak namazı inkâr etmeden amelî...

Sayfayı Paylaş