gebe
  1. Zeynebinnn

Zeynebinnn Forum Okuru

Kutsal günlerde ilişki

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Zeynebinnn tarafından paylaşıldı.

İyi günler bir sorum olucak. Kutsal gecelerde ilişkiye girilirse bebek sakatmı olur ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
Kutsal günlerde ilişki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kutsal emanetler

kutsal emanetler

KUTSAL EMANETLER bugün kainatın efendisinin ölüm yıldönümü Bugün 8 Haziran... Miladi takvime göre Efendimiz (sas) Hazretleri’nin 632’de Medine’de vefat ettiği gündür. BİZİ BİZ YAPAN HAYAT KAYNAĞIMIZ GERÇEK SANATÇININ ESERLERİ blogcu.com
  2. Hamile kalabilmek için hangi günlerde ilişkiye girilmeli

Hamile kalabilmek için hangi günlerde ilişkiye girilmeli

gebe kalmak için uygun günler,hamile kalmak için uygun günler,hangi günlerde hamile kalınır,hangi günler hamilelik şansı yüksektir,gebe kalınıcak altın günler hakkında bilgiler Günümüzde planlı hamilelik özellikle iş hayatında yükselme çabasında ki çiftler için çok büyük önem taşımakta. Günümüzde her alanda olduğu gibi bebek yapmak konusu da plan yapmayı gerektiriyor. Karar verir...
  3. Mübarek gün ve geceler de cinsel ilişki harammı ?

Mübarek gün ve geceler de cinsel ilişki harammı ?

Dinimiz islam da mübarek gün ve gecelerimiz var. Bu mukaddes günler de cima etmenin sakıncalı olduğu söyleniyor. Bu mübarek günler kandil geceleri, bayram ve cuma günleridir. Mübarek gün ve geceler de cima etmenin caiz olup olmadığını yazımızın devamın da bulabilirsiniz. En sevdiğim kitaplar dan biridir marifetname. Erzurumlu ibrahim hakkı hazretlerinin eseri olan marifetnamede , fen...
  4. İLİŞKİDEN KAÇ GÜN SONRA GEBELİK TESTİ YAPTIRMALIYIM

İLİŞKİDEN KAÇ GÜN SONRA GEBELİK TESTİ YAPTIRMALIYIM

Kızlar düzenli olarak ilişkiye giriyorum eşimle ve bu aralar nasip olursa biz de bebek istiyoruz yaklaşık olarak 6 yıldır düşünmüyorduk ama artık zamanı geldi diye düşünüyorum 31 yaşındayım tamda zamanı değil mi :) Şimdi sitenizden ve sizin gibi sitelerden takip ediyorum benim adetim gayet düzenlidir her ay şaşmaz bu ayda yşaşmadı yumurtlama tarihimi biliyorum ve 10-20 i arası bu aralar...
  5. ilişkiden kaç gün sonra test yapılır doğru çıkar

ilişkiden kaç gün sonra test yapılır doğru çıkar

Bebeğim olsun istiyorum ve düzenli olarak yumurtlama günlerimde eşimde çalışmalara başladık. Benim merak ettiğim şu net olarak birileriniz bana ilişkiden kaç gün sonra test yapmalıyım anlatabilir mi ? Bu arada hangi marka testten yapmalıyım. Tam olarak tarih ve bilgi verebilir misiniz lütfen ?

Sayfayı Paylaş