gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kutsi - Aynadaki Yüzünün Karşılığı Benim

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Aynadaki yüzünün karşılığı benim gördün mü sevgilim buna sevda diyorlar uğrunda can veriyorlar
    bu aralar bişeyler oluyor dünyamda
    bikaç bişeyi kafama takmışım hiç sorma
    üstümün başımın kusuruna bakma
    sensizliğe henüz alışamadım
    ne olur benim için huzuruna bozma
    ne dir bu severim diye hiç yorulma
    gözlerin kalbindekini anlatıyor
    sensizliğe henüz alışamadım
    eve dönünce beni düşünme
    senden son isteğim var tanıştığımız günü unut

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kutsi - Aynadaki Yüzünün Karşılığı Benim
    çok teşekkurle paylaşım için ben bu şarkıyı çok sewıyorumm ..dewamlı dınlerımm:slm:

Kutsi - Aynadaki Yüzünün Karşılığı Benim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kutsi!

Kutsi!

kutsi
  2. Kutsi - Kaderim

Kutsi - Kaderim

Yeniden gelirsem bir gün dünyaya Allah korusun o zalimin aşkından İsmimi silmiş dudaklarından Beni unutmuş başka biri yüzünden Geç kaldım geç,geç uyandım uykumdan Çok çektim çok o vefasız aşkından Kaderim,kaderim,kaderim bu mu Allahım Aç susuz kalsaydım onu sevmez olsaydım
  3. Deniz Toprak - Gül Yüzün Dönme Benden

Deniz Toprak - Gül Yüzün Dönme Benden

GÜl YÜzÜn DÖnme Benden ÖlÜrÜm GeÇmem Senden Kapina Kul Olayim Selamin Kesme Bende Aman Aman ÖlÜrÜm Aman ÖlÜrem Ayrilamam AĞlarim Ben GÜlemem GÖzyaŞimi Sİlemem Verİn Benİm Yarimi BaŞka BİŞey Dİlemem Aman Aman ÖlÜrÜm Aman ÖlÜrem Ayrilamam GÜl Dİkeyİm BaĞlara Sarilsin Yapraklara Kurban Olayim Yarim Bastigin Topraklara Aman Aman ÖlÜrÜm Aman ÖlÜrem Ayrilamam
  4. Emeğin karşılığı

Emeğin karşılığı

EMEĞİN KARŞILIĞI : Hindistan'da yaşayan Ranga Guru isminde çok ünlü ve herkes tarafından kusursuz bulunan bir ressam varmış. Bu ressamın eğittiği, bir öğrencisi varmış. İsmi: Raciçi Raciçi uzun bir sürecin ardından eğitimini tamamlamış ve son resmini Ranga Guru'ya götürmüş. Ondan bir değerlendirme istemiş... Ranga Guru ise; -Sen artık bir ressamsım Racaçi.. artık senin resmini halk...
  5. Orucun Karşılığı

Orucun Karşılığı

ramazan oruç tutmak iftar oruç, ramazan, oruç neden tutulur,karşılığı nedir, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. ramazanda güzeldir oruç tutmak, hep birlikte iftar sofralarında buluşmak, peki orucun karşılığını biliyormuyuz melekler? Oruç tutmak suretiyle Allah’ın emrini seve seve yerine getiren mü’minlerin bağışlanacağını, günahlarının affedileceğini müjdeleyen...

Sayfayı Paylaş