gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kutsi - Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Yetiyor

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yarım kalan birşeyler var aklımdan hiç çıkmıyorlar hataları bende yıllarca aradım yar
    hata senin kanında var

saçmalayıp duruyorum
    bazan kendimden korkuyorum
    birisi var mı kalbinde doğru söyle
    arkadaşça soruyorum

farzet seninle hiç tanışmadık
    sarılıpta ağlaşmadık
    yastıklara baş koymadık

farzet bak şimdi yüzüm gülüyor
    bu ayrılık nedenini
    herkes benden biliyor

aynı şehirde nefes almak
    bile bana yetiyor
    herşey gönlünce olsun
    üç gün sonra hayat bitiyor​

Kutsi - Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Yetiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kutsi!

Kutsi!

kutsi
  2. Nefes

Nefes

Rüyada fazla nefes aldığını görmek, genellikle can sıkıntısına işarettir. Rüyada nefes darlığının çekilmesi artık sıkıntılardan kurtulma yolunun açılacağına işarettir. Rüyasında fazla nefes aldığını gören kişinin, canın bir şeye çok sıkıldığına yorumlanır. Rüyada nefes darlığı çekmek artık dertlerden kurtulma fırsatının doğduğuna yorumlanır. Rüyada güzel bir nefes kokusuna sahipseniz,...
  3. Ajda Pekkan - Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile

Ajda Pekkan - Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile

Her sabah uyandığında beni farzet yanında Böylece kolaylaşır herşey birden bakarşın gelirim aniden Fırsat verme gözyaşlarına söz geçmez anılara Bugünü yaşamak dururken hala dargınsın yarınlara [Nakarat] x 2 Haykıracak nefesim kalmasa bile Ellerim uzanır olduğun yere Gözlerim görmese ben bulurum yine Kalbim durmuşsa inan çarpar seninle Her güzel şey çabuk biter soldular dünkü...
  4. nefes almak yasamaksa evet yasiyorum

nefes almak yasamaksa evet yasiyorum

buda yaşamaksa yaşıyorum ben Bana ne oldu nasil bu hale geldim bilmiyorum ne yüzüm gülüyor nede hayattan zevk aliyorum bazen cocuklarim bile beni mutlu etmiyorlar bazen diyorum cocuklarim olmasaydi ben bu hayata devam edermiydim acaba. Ama etmezdim bence eski okul arkadaslarimi gördüm onlar ayni neseli civil civil ama ben yipranmis ezik bi insan olmusum kendime guvenim kalmamis beni gören...
  5. Farklı Şehirlerdeki işler için İŞKUR'dan numara almak.

Farklı Şehirlerdeki işler için İŞKUR'dan numara almak.

işkur numaram Arkadaşlar farklı illerde aynı işverene ait işler (geçici yada devamlı) yapıyorsanız işkur'dan kayıt yaparken İşin olduğu Şehirdeki İŞKUR'dan Merkez olarak numara alıyorsunuz.. Sadece Şehir içinde olan işlerde Merkez ve Şube tanımlaması olmaktadır.. Dikkatinize..

Sayfayı Paylaş