gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kutsi - Balkızın Aşkı (Nalan Düet)

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yanindayken ozluyorum gururumdan anlatamamki Geriye kalan koca bir yalan Balkizin askiymis gercek olan
    Masal bitti simdi ask konusacak
    Kalbimdesin ahhh kalbimdesin

Senden baskasinin olamam artik
    Yanindayken ozluyorum gururumdan anlatamamki
    Geriye kalan koca bir yalan
    Balkizin askiymis gercek olan
    Masal bitti simdi ask konusacak
    Kalbimdesin ahhh kalbimdesin
    Senden baskasinin olamam artik

Yanimda kal yanimda kal
    Yanimda kal olene kadar
    Yanimda kal yanimda kal
    Benimle kaaalll olene kadar

Yanimda kal yanimda kal
    Yanimda kal olene kadar
    yanimda kal yanimda kal
    Yanimda kaaalll benimle kaaalll
    Ölene kadar​

Kutsi - Balkızın Aşkı (Nalan Düet) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kutsi!

Kutsi!

kutsi
  2. Düet

Düet

Rüyada bir düet duymak, iyi haberler alacağınızın işaretidir. Rüyada bir düet duymak, iyi haberler alacaginizin isaretidir.
  3. Petek Dinçöz - Kördüğüm (düet Kutsi)

Petek Dinçöz - Kördüğüm (düet Kutsi)

petek dinçöz kutsi düet kutsi petek dinçöz düet düeti düetleri Petek Dincöz: sensiz yasamaliyim sensiz basarmaliyim senden arta kalan bu dünyanin tadini doyasiya cikarmaliyim Kutsi: affet affet yargisiz infazetme beni ne olursun allahinin askina affet erkekler cocuktur askim bende daha yeni büyüdüm belki cizmeyi aştım ama bak yine geri döndüm Petek Dincöz: sen hayatta gördügüm en...
  4. Kutsi - Kaderim

Kutsi - Kaderim

Yeniden gelirsem bir gün dünyaya Allah korusun o zalimin aşkından İsmimi silmiş dudaklarından Beni unutmuş başka biri yüzünden Geç kaldım geç,geç uyandım uykumdan Çok çektim çok o vefasız aşkından Kaderim,kaderim,kaderim bu mu Allahım Aç susuz kalsaydım onu sevmez olsaydım
  5. Nalan - Kim Yasaklar Bu Aşkı

Nalan - Kim Yasaklar Bu Aşkı

Ben yıllara esir olmuşum Ben sevdaya tutsağım ben yarab Ben yıllara zincir vurmuşum Bu sevdaya yanmışım ben eyvah Sar beni aşk dalgalandıkça Sev diye sormam sevdanla oldukça Tut elimi için kaynadıkça Al işte bedenim senin yaşadıkça Kimi yasaklar bu aşkı kime yasaklar Sevdalar aşk olur büyür feryatlar Kimi yasaklar bu aşkı nedir günahlar Al çekinme senin bu yanan dudaklar Kimi yasaklar bu...

Sayfayı Paylaş