gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kutsi - Bu Gün

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

o günden sonra gülmedin bana bir daha buna hakkın yok bilemezsin sana olan sevgimi de aşkımıda

bu gün senin aşkından yansamda
    bu gün seni karşımda bulsamda
    bu gün sana olan sevdam içinde
    bu gün bir tuhafım
    bu gün içim sızlıyor

olanlar olmuş ağlamak neye yarar
    bir kalbim var ki durmadan sana çarpar
    sanma ki bende ölmez var hatıralar var
    öldürdün işte ne hatıram ne aşkım var​

Kutsi - Bu Gün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kutsi!

Kutsi!

kutsi
  2. Kutsi - Sanane

Kutsi - Sanane

sanane benim cektigim acilardan daha ne alabilirsinki bu canimdan sanane benim cektigim acilardan daha ne alabilirsinki bu canimdan actigin yaralari saramadim saracak birini henuz bulamadim ayrilik zor degil 3gun aglarsin sonra vur patlasin cal oynasin yaaa hasret kervanene kapilmisim on siradayim senin umurunda degil bu dunya yeni yeni sevdalar cicegimisin banane banane banane be sartlar...
  3. Kutsi - Maktul

Kutsi - Maktul

bir delilik ani yaktim mektuplarini sorma, icim cok acidi kaybettim kendimi yaktim resimlerini sorma, canim cok acidi gecmisim kendimden askina nefretimden maktul oldu hatiralarin vurdum, katilim ben
  4. Kutsi - Kaderim

Kutsi - Kaderim

Yeniden gelirsem bir gün dünyaya Allah korusun o zalimin aşkından İsmimi silmiş dudaklarından Beni unutmuş başka biri yüzünden Geç kaldım geç,geç uyandım uykumdan Çok çektim çok o vefasız aşkından Kaderim,kaderim,kaderim bu mu Allahım Aç susuz kalsaydım onu sevmez olsaydım
  5. Kutsi - Ankara

Kutsi - Ankara

Titreyen elimi yavaşça bırak Kader bu kapını çalarsa çalsın Son defa buğulu gözlerinle bak İçinde bir sızı kalırsa kalsın Şimdi başkentte karlı sokaklar Kaybolan günlerin sırrını saklar Bir tozlu plak gibi o hatıralar O eski şarkıyı çalarsa çalsın

Sayfayı Paylaş