gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kutsi - Büyüme Bebek

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sakin büyüme bebek Hayat seni de harcar Dert tiryakisi yapar
    Katar önüne katar diyardan diyara atar
    Büyüme bebek büyüme

Dert cekersin, hasretle yanarsin, isyan edersin

Her gecen gün dünden beter
    Sakin büyüme bebek
    Sen bu halinle güzelsin

Her gün ümit verir
    Bakarsin unutu verir
    Acilarla gülersin

Yasamaktan bıkar ölmek istrsin
    Ne yazik ölemezsin
    Dost bildiklerin düsman cikar
    Geriye dönemezsin

Büyüme Bebek Büyüme​

Kutsi - Büyüme Bebek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kutsi!

Kutsi!

kutsi
  2. Kutsi - Sanane

Kutsi - Sanane

sanane benim cektigim acilardan daha ne alabilirsinki bu canimdan sanane benim cektigim acilardan daha ne alabilirsinki bu canimdan actigin yaralari saramadim saracak birini henuz bulamadim ayrilik zor degil 3gun aglarsin sonra vur patlasin cal oynasin yaaa hasret kervanene kapilmisim on siradayim senin umurunda degil bu dunya yeni yeni sevdalar cicegimisin banane banane banane be sartlar...
  3. Kutsi - Maktul

Kutsi - Maktul

bir delilik ani yaktim mektuplarini sorma, icim cok acidi kaybettim kendimi yaktim resimlerini sorma, canim cok acidi gecmisim kendimden askina nefretimden maktul oldu hatiralarin vurdum, katilim ben
  4. Kutsi - Kaderim

Kutsi - Kaderim

Yeniden gelirsem bir gün dünyaya Allah korusun o zalimin aşkından İsmimi silmiş dudaklarından Beni unutmuş başka biri yüzünden Geç kaldım geç,geç uyandım uykumdan Çok çektim çok o vefasız aşkından Kaderim,kaderim,kaderim bu mu Allahım Aç susuz kalsaydım onu sevmez olsaydım
  5. Kutsi - Ankara

Kutsi - Ankara

Titreyen elimi yavaşça bırak Kader bu kapını çalarsa çalsın Son defa buğulu gözlerinle bak İçinde bir sızı kalırsa kalsın Şimdi başkentte karlı sokaklar Kaybolan günlerin sırrını saklar Bir tozlu plak gibi o hatıralar O eski şarkıyı çalarsa çalsın

Sayfayı Paylaş