gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kutsi - Canın Sağolsun

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kararsiz cikislarim var kayboluslarim var belki Seni sevmeye mecburum
    Sana mahkümum

Benimde hatalarim var
    Bende kulum inanki
    Aci cekmeye mecburum
    Sana mahkümum

Seni sevmeye mecburum
    Buna ihtiyacim var

Aci cekerken daha cok seviyor insan
    Ac yattigi geceleri özlüyor insan
    Seni delli gibi sevdim anlamadiysan

Canin sagolsun canin sagolsun
    Hala anlamadiysan canin sagolsun​

Kutsi - Canın Sağolsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kutsi!

Kutsi!

kutsi
  2. Vatan Sağolsun!

Vatan Sağolsun!

YouTube - VATAN SAGOLSUN
  3. Vatan SaĞolsun

Vatan SaĞolsun

Bir patlama,bir soğuk demir, bir rüzgar sesi, Tüm hayat bir parmakta, verilmiş son nefesi... Ay Yıldız nişan olmuş da göğsüne buyurmuş, Bu yara Mehmet'imin vatana hediyesi... Bir patlama,bir soğuk demir, bir rüzgar sesi! Bu onur, bu gurur, kahramanlık abidesi, Tarihine yazdığın Türklük'ün efsanesi... Kanın toprağa ad koymuş da vatan buyurmuş, Bu ada adanan kanlar bir veda busesi... Bu...
  4. Başımız sağolsun...

Başımız sağolsun...

OSMAN YAĞMURDERELİYİ KAYBETTİK... Osman Yağmurdereli, 6 Şubat 1953'te Trabzon'da doğdu. Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik bölümü mezunu olan Yağmurdereli, bir süre öğretmenlik yaptıktan sonra yorumcu sanatçı olarak sanat çalışmalarına başladı. Televizyon yapımcılığı da yapan sanatçı bir çok diziye de imza attı. SEVENLERİNE VE AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.. (M.M.C AİLESİ)
  5. Vatan sağolsun

Vatan sağolsun

melekler kına yakar mı melekler ele kına yakarmı Siz rahat uyuyun kanınız yerde kalmayacak.Şehitler ölmez vatan bölünmez. Şehitler ölmez demiştik ya... Sen şimdi öldün Mehmet’im... Sana dağda kurşun sıkanlar, yoluna mayın döşeyenler var ya... Hani bela okuduğumuz...Hani elleri kırılsın dediğimiz... Hani senin gömleğini, ceketini koklarken lanet ettiğimiz... Onlar şimdi...

Sayfayı Paylaş