gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kutsi kiminle evli kızlar yazar mısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya kutsi evleneni baya oldu ama acaba kiminle evli hiç rastlamıyoruz magazin gündeminde de kutsiye. Harbi on numara adam ya, Allah banada böyle bi koca nasip etsin :D:D Tamam sanatçı da olabilir :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba Sevgili Misafir... Şarkıcı Kutsi Dokuz yıldır birlikte olduğu sevgilisi Sinem Bayraktutar'la hayatını birleştirdi.

kutsi kiminle evli kızlar yazar mısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat altinkaya kiminle evli

Nihat altinkaya kiminle evli

Nihat alptug altinkaya aralik 2010 da imre altinkaya ile evlenmistir. Gectigimiz aylarda melek isminde bir kiz cocugu sahibi olmuslardir.
  2. Aristotales Sözleri  yazar mısınız?

Aristotales Sözleri yazar mısınız?

Aristotales Sözleri yazar mısınız rica etsem lütfen benim için çok önemli ve yazacaksanız eğer Aristotales Sözlerini mümkünse biraz acil yazın arkadaşlarım.
  3. Rap Mesajları yazar mısınız

Rap Mesajları yazar mısınız

Benim gibi Rap sevenler sizleri bu sayfaya davet ediyorum ve sizlerden ya da rap mesajları bilen arkadaşlarımdan yeni ve değişik Rap Mesajları istiyorum:)
  4. Önemli Mucitler kimlerdir yazar mısınız

Önemli Mucitler kimlerdir yazar mısınız

Selam arkadaşlar acaba aranızda mucitler hakkında bilgisi olan var mı? Önemli Mucitler kimlerdir ben merak ediyorum biliyorsanız yazın.
  5. Önemli İcatlar Ve Mucitleri kimlerdir yazar mısınız

Önemli İcatlar Ve Mucitleri kimlerdir yazar mısınız

Selam arkadaşlar acaba sizler bana Önemli İcatlar Ve Mucitleri kimlerdir yazar mısınız? Yani hangi icat ne kadar önemli ve o icadı kim bulmuş lütfen yardımcı olun:S

Sayfayı Paylaş