gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kutsi - Nokta Koyulacak

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Nokta Koyulacak Dilimin ucuna geldi iki kelime Ya sabır! çektim işime baktım
    Sana bulaşmıyorum!

Sen daha aşkımızın harflerini hecele
    Ya sabır! çektim önüme döndüm
    Senle uğraşmıyorum!

Zarar ziyan,zaman mekan farketmiyor senin için
    Huzurumu hiç bozamam
    Hayırlısı olsun bizim için!..

Sana seni anlatmaktan vazgeçtim
    Yalan yanlış herşeye çizgi çektim!
    Virgül yok nokta koyulacak!
    Bu sayfa burda kapanacaak!!..​

Kutsi - Nokta Koyulacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kutsi!

Kutsi!

kutsi
  2. Kutsi - Maktul

Kutsi - Maktul

bir delilik ani yaktim mektuplarini sorma, icim cok acidi kaybettim kendimi yaktim resimlerini sorma, canim cok acidi gecmisim kendimden askina nefretimden maktul oldu hatiralarin vurdum, katilim ben
  3. Kutsi - Kaderim

Kutsi - Kaderim

Yeniden gelirsem bir gün dünyaya Allah korusun o zalimin aşkından İsmimi silmiş dudaklarından Beni unutmuş başka biri yüzünden Geç kaldım geç,geç uyandım uykumdan Çok çektim çok o vefasız aşkından Kaderim,kaderim,kaderim bu mu Allahım Aç susuz kalsaydım onu sevmez olsaydım
  4. Kutsi - Geçer

Kutsi - Geçer

Saçının kokusu hala yastığımda Kahrolası bir yalnızlık ortasında Bir çocuk misali esir oldum sana Bana bunca acı keder yeter be sevgilim Yazacağın üc beş satır Yüzün varsa hala Kayboluyor o içindeki o fırtına Gün olurya birgün karşılaşırız ya Bana bir özür borcun olsun sevgilim Geçer geçer bu da geçer Bir an gelir lafım geçer Kolay değil canın çeker Kimi seversen sev benim adım geçer
  5. Kutsi - Ankara

Kutsi - Ankara

Titreyen elimi yavaşça bırak Kader bu kapını çalarsa çalsın Son defa buğulu gözlerinle bak İçinde bir sızı kalırsa kalsın Şimdi başkentte karlı sokaklar Kaybolan günlerin sırrını saklar Bir tozlu plak gibi o hatıralar O eski şarkıyı çalarsa çalsın

Sayfayı Paylaş