gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kutsi - O Sen Olamazsın

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sevmişim seni deli gibi
    Hiç aklımdan çıkmıyorsun
    Bıraktın beni bir başıma
    Bensiz nasıl uyuyorsun

Resimlerin gülüyor başucumda
    Sanki alay ediyorsun

Dizlerinde uyuduğum
    Gözlerinde kaybolduğum
    Nefesiyle can bulduğum
    O sen olamazsın

O sen olamazsın yok
    Sen bana kıyamazsın
    O sen olamazsın yok
    Sen bana kıyamazsın​

Kutsi - O Sen Olamazsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kutsi!

Kutsi!

kutsi
  2. Kutsi - Maktul

Kutsi - Maktul

bir delilik ani yaktim mektuplarini sorma, icim cok acidi kaybettim kendimi yaktim resimlerini sorma, canim cok acidi gecmisim kendimden askina nefretimden maktul oldu hatiralarin vurdum, katilim ben
  3. Kutsi - Kaderim

Kutsi - Kaderim

Yeniden gelirsem bir gün dünyaya Allah korusun o zalimin aşkından İsmimi silmiş dudaklarından Beni unutmuş başka biri yüzünden Geç kaldım geç,geç uyandım uykumdan Çok çektim çok o vefasız aşkından Kaderim,kaderim,kaderim bu mu Allahım Aç susuz kalsaydım onu sevmez olsaydım
  4. Sibel Can - Sen Olamazsın

Sibel Can - Sen Olamazsın

Tanrıdan her gece seni dileyen Yanındayken bile sendin özleyen Seni seviyorum aşığım diyen O benim sevgilim sen olmazsın Resimlerim için yıttın dediler Mektuplarımıda yaktın dediler Verdiğim yüzüğü attın dediler O benim sevgilim sen olmazsın Gözüne bakınca aşkla dolduğum Elini tutunca mutlu olduğum Sevdası üstüne düşler kurduğum O benim sevgilim sen olmazsın
  5. Sen Derviş Olamazsın İlahisi

Sen Derviş Olamazsın İlahisi

sen derviş olamazsın ilahisi Derviş bağrı taş gerek Gözü dolu yaş gerek Koyundan yavaş gerek Sen derviş olamazsın Sen Hakk’ı bulamazsın Ya Mevlam Hu Mevlam Aşkın bize ver Mevlam Doğruya varmayınca Mürşide ermeyince Hakk nasib etmeyince Sen derviş olamazsın Dövene elsiz gerek Sövene dilsiz gerek Derviş gönülsüz gerek Sen derviş olamazsın Ele geleni yersin Dile geleni dersin Böyle dervişlik...

Sayfayı Paylaş