gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kutsi - Posta Kutusuna Bakıver

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bunu saymıyorum yine gel yine gelde iki lafın belini kıralım yok inanmıyorum demedin
    beni sevdigini bi kere söylemedin
    acısıyla tatlısıyla sevmediki
    elin soğuk sulara hiç deymediki
    gel dedinde ölümüne gelmedim mi
    benim için bitiyor bitiyor bu masal
    sana zahmet olcak kapıyı çekiver
    aşağıda posta kutusuna bakıver
    tebrikleri sana bir bir gönderirim
    beni muhattap etme sen kabul ediver​

Kutsi - Posta Kutusuna Bakıver konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kutsi!

Kutsi!

kutsi
  2. Kutsi - Kaderim

Kutsi - Kaderim

Yeniden gelirsem bir gün dünyaya Allah korusun o zalimin aşkından İsmimi silmiş dudaklarından Beni unutmuş başka biri yüzünden Geç kaldım geç,geç uyandım uykumdan Çok çektim çok o vefasız aşkından Kaderim,kaderim,kaderim bu mu Allahım Aç susuz kalsaydım onu sevmez olsaydım
  3. Kutsi - Geçer

Kutsi - Geçer

Saçının kokusu hala yastığımda Kahrolası bir yalnızlık ortasında Bir çocuk misali esir oldum sana Bana bunca acı keder yeter be sevgilim Yazacağın üc beş satır Yüzün varsa hala Kayboluyor o içindeki o fırtına Gün olurya birgün karşılaşırız ya Bana bir özür borcun olsun sevgilim Geçer geçer bu da geçer Bir an gelir lafım geçer Kolay değil canın çeker Kimi seversen sev benim adım geçer
  4. Kutsi - Ankara

Kutsi - Ankara

Titreyen elimi yavaşça bırak Kader bu kapını çalarsa çalsın Son defa buğulu gözlerinle bak İçinde bir sızı kalırsa kalsın Şimdi başkentte karlı sokaklar Kaybolan günlerin sırrını saklar Bir tozlu plak gibi o hatıralar O eski şarkıyı çalarsa çalsın
  5. Deve figürü dağa bakıverin..

Deve figürü dağa bakıverin..

Hele bi bakın melişler dikkatimi çekti... Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Necati Demir Ordu'nun Mesudiye ilçesinde uzunluğu 110 metre genişliği 40 metre yüksekliği 21 metre ile 60 metre arasında değişen yere çökmüş deve heykeli buldu. 20 yıldır dünyanın değişik bölgelerinde Türk izlerini süren yakın zamanda yine Mesudiye ilçesi Esatlı köyünde M.Ö. 1. ve...

Sayfayı Paylaş