gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kutsi Rol Arkadaşıyla Aşk mı Yaşıyor?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kutsi haberleri, kutsi huzur sokağı, kutsi feyza çıpa Sevgili melekler, Huzur Sokağı'nin iki oyuncusu ile ilgili bir aşk iddiası ortaya atıldı. İddiaya göre başrol oyuncusu Kutsi ile dizide İlker karakterii canlandıran Feyza Çıpa birlikteler. Şarkıcı Kutsi 8 yıl büyük aşk yaşadığı Sinem Bayraktutar ile 2008’de evlenmişti. 2009’da da kızları Ceylin Ada doğmuştu. 2 hafta önce bu evliliğin üzerinde kara bulutlar dolaştığı, Kutsi’nin yasak ilişki yaşadığı iddia edilmişti. İşte detaylar...

kutsi-feyza-çıpa.jpeg

Kutsi Rol Arkadaşıyla Aşk mı Yaşıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaşın mı aşkın mı?

arkadaşın mı aşkın mı?

canım melişler geçen gün bi film izledim ordan aklıma geldi..tek seçenek var ya herşeyi paylaştığın yeri geldiğinde omzunda ağladığın arkadaşın mı? yada belkide bir ömür mutlu yaşayacağın sevdiğin erkek mi??
  2. Saba Tümer Mehmet Aslan aşk mı yaşıyor

Saba Tümer Mehmet Aslan aşk mı yaşıyor

saba tümer mehmet aslan birliktemi saba tümer mehmet aslan evlilik teklifi fotoları haberleri burada arkadaşlar. Ekranların Bayan Kahkaha olarak tanınan ismi başarılı sunucu Saba Tümer Mehmet Aslan aşk dedikoduları eskiden beri magazin gündeminde gezinir durur. Hatta bir aralar Saba Tümer Mehmet Aslan evlilik teklifi etti gibi haberlerde gündemimizi meşgul etmişti. Zira bu iki ünlü isim bu...
  3. arkadaş mı aşk mı ?

arkadaş mı aşk mı ?

üç yıllık bir sınıf arkadaşım var adı zeki.aramız çok iyiydi bir keresinde bi kafede buluştuk benim yanınmda bi kız arkadaşım onun yanında iki erkek arkadaşı daha vardı.onun arkadaşlarından birini tanımıyordum orada tanıştık konuşmaya başladık sonrasında arkadaşı bana çıkma teklif etti kabul ettim.en yakın arkadaşım olan zeki bi tepki vermedi .sonrasında biz sevgilimle tartışıp ayrıldık .zeki...
  4. Emre Karayel Gökşen Ateş Aşk mı yaşıyormuş?

Emre Karayel Gökşen Ateş Aşk mı yaşıyormuş?

Kızlar duydunuz mu Emre Karayel ve güzel oyuncu Gökşen Ateş Aşk yaşıyormuş acaba ben mi yanlış duydum aranızda Emre Karayel Gökşen Ateş Aşkı hakkında haberi olan var mı?
  5. Gökçe Bahadır Caner Cindoruk'la Aşk mı Yaşıyor?

Gökçe Bahadır Caner Cindoruk'la Aşk mı Yaşıyor?

gökçe bahadır, caner cindoruk, gökçe bahadır haberleri Sevgili melekler, Aramızda Kalsın dizisinde başrol oynayan Gökçe Bahadır ile Caner Cindoruk'un dizi aşklarını gerçeğe taşıdıkları iddia edildi. Ali Sunal'la boşandıktan sonra kimseyle haber olmayan Gökçe Bahadır'ın Caner Cindoruk'la sürekli başa başa buluştukları söyleniyor. İkili, buluşmak için ise daha çok Anadolu Yakası'nı tercih...

Sayfayı Paylaş