gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Kutsi yaşadığı aşk acılarını şarkılarında dile getiriyor

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Şarkıcı Kutsi, 'Aynadaki Yüzünün Karşılığı Benim' adlı yeni albümünü müzikseverlerle buluşturdu. Şarkılarının çoğunu yaşadığı aşk acılarından esinlenerek yazdığını belirten Kutsi, her şarkısının hayatından bir iz taşıdığını söylüyor. PARA İÇİN GİRDİK 'Doktorlar' adlı dizide oynayan ve yeni sezonda dizi ve müzik çalışmalarının yanı sıra iki sinema filminde de başrol oynamayı planlayan Kutsi, "Müzik ve eğlence sektörü yerlerde olduğu için istemeyerek oyunculuk yapıyoruz" dedi ve sözlerine şöyle devam etti: "Oyunculuk işine yan gelir için girdik. Hiçkimse bunu itiraf etmiyor. Artık dizilerde yer almaya da alıştık. Hatta oyunculuk müzik kadar hayatımda yer edindi." sabah.com.tr

Kutsi yaşadığı aşk acılarını şarkılarında dile getiriyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın dili...

Aşkın dili...

Aşkın DiliHep "aşkın dili olsa da konuşsa" deriz. İşte bir gün aşk konuşmaya başlamış ve demiş ki: Ey insanlık hep peşimden koştunuz, bana ulaşmaya çalıştınız. Aslında bana ulaştınız ama hiç fark etmediniz. Benim için ağladığınız zaman bile size hep yalan, belki de şaka gibi geldim. Bana hep yakıştırmalar yaptınız. Size bir hikaye anlatayım. Bir gün küçük bir köpek kuyruğunu...
  2. Kutsi - Olay Olacak Aşkımız

Kutsi - Olay Olacak Aşkımız

Ben seninle sevdim sevmeyi Aşkın tüm gücüyle özlemeyi Bebekçe sevdim seni delirircesine Bu aşkı es geçmek kaderin elinde değil İstanbul aşık olduğum şehir uyumaaaa [Nakarat] Olay olay olay olay Olay olacak aşkımız Kolay kolay kolay kolay Çıkmayacak Akıllardan x 2 Ben seninle sevdim sevmeyi Aşkın tüm gücüyle özlemeyi Bebekçe sevdim seni delirircesine Bu aşkı es geçmek kaderin elinde değil...
  3. Kutsi - İlan-ı Aşk

Kutsi - İlan-ı Aşk

ilanı aşk ediyorum notaları kutsi ilanı aşk notaları Bir filmin sonu gibi yaşıyorum seni Eski bir yalnızlıktan ödünç almış gibi Yasaklarım günahlarım bırak bana kalsın Eski bir çığlık gibi hâlâ aklımdasın Seni unutmama izin verme İlan-ı aşk ediyorum benimle evlenir misin Beraber yaşlanmaya bir kalemde söz verir misin Bende seni seviyorum sana söz veriyorum İyi günde kötü günde kadınınım...
  4. Kutsi - Aşkın Gururu

Kutsi - Aşkın Gururu

Kitaplara sığmaz yaşadıklarım Ellerim havada sana dualarım Üstüme yıkılmış yorgun yıllarım Karanlık dunyamda yapayanlızım Kitaplara sığmaz yaşadıklarım Ellerim havada sana dualarım Üstüme yıkılmış yorgun yıllarım Karanlık dünyamda yapayanlızım Her gece kahrediyor vurur acılar beni Tek bir sözüm var sana al götür kalbimi Aşkın gururu olmaz olamaz Benim derdime çare bulunmaz Ben...
  5. Kutsi - Aşk Payını Aldı

Kutsi - Aşk Payını Aldı

yollar arşınlanır,gözlerden uzakta sözler kurşunlanır,dillerden uzakta ziyan ettim ben,haram oldun sen sensizlikle kavgama geceler düşman(2*) kendimi isyanda etti,kaderim yalnız kaldı aşk payını aldı gözlerim sensiz baktı,yalnızlık kapı çaldı aşk payını aldı(2*)

Sayfayı Paylaş