gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Kutsi'yi şu sıralar evlilik heyecanı sardı.

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ünlü popçu 8 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Sinem Bayraktutar’la 30 Ağustos’ta evleneceğini açıkladı…

sobeledik

Kutsi'yi şu sıralar evlilik heyecanı sardı. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evliliği sarsan 8 yanlış

Evliliği sarsan 8 yanlış

Evliliği sarsan 8 yanlış Kabul, hep siz haklısınız, sizin dediğiniz doğru ve hep sizin sözünüz geçerli olmalı! Siz insanın kalbinden geçeni bile okuyabilirsiniz! Yok canım o kadar da değil diyorsanız, önerilere göz atınız. 1. Eşinin Kişiliğine Karşı Ağır Eleştiride Bulunma Eşinin kişiliğini küçük düşürücü, onur kırıcı sözler sarf etmek sevgiyi zedeler. "Sen hep böylesin, hep...
  2. SaRı SıraLar

SaRı SıraLar

Eski çok eskilerden aklımda kalan bişey var. Öğretmenim derdiki; - mezun olup iş güç sahibi olacaksınız. -aaahhhhhhh nerde ne zaman derdim, o zamanlar gelecekmi acaba diye düşünürdüm. ilkokul sıralarında düşündüğüm; kendi küçük ama kafası herşeye çalışan ben, hayal bile edemiyordum okulun biteceğini. oysa oysa neler vermem hiç değilse bi 10 yıl önceye dönmeye.... çok zorlukta çektim,...
  3. Arzu yanardağ'ı heyecan sardı

Arzu yanardağ'ı heyecan sardı

arzu yanardağ ayak arzu yanardağın ayakları yanardağ ayakları ARZU YANARDAĞ YENİ DİZİSİYLE EKRANLARA DÖNMEYE HAZIRLANIYOR Arzu Yanardağ ve Sedat Mert'in başrollerini paylaştığı Kanal 7'nin yeni dizisi Zülfikar, Pazar günü ekranlara gelecek. Dizide Zülfikar'ın, uyuşturucu tacirlerinin elinden kurtardığı Gülce (Arzu Yanardağ), bir süre sonra hayatını kurtaran bu kahramana aşık olur. Güzel...
  4. "Hande Ataizi'ni düğün heyecanı sardı"

"Hande Ataizi'ni düğün heyecanı sardı"

Bayram tatilini nişanlısı Benjamin Harvey’le Paris’te geçiren Hande Ataizi için 2012 yılı dönüm noktası olacağa benziyor.Evlilik yolunda ilerleyen çift, henüz nikah tarihine karar veremese de, Ataizi’nin yaz düğünü istediği biliniyor.
  5. Evliliği sarsan 8 yanlış !

Evliliği sarsan 8 yanlış !

Malesef hepimizde bu hatalardan bazılarını yapıyoruz evimizin huzuru için dikkat edelim . 1. EŞİNİN KİŞİLİĞİNE KARŞI AĞIR ELEŞTİRİDE BULUNMA Eşinin kişiliğini küçük düşürücü, onur kırıcı sözler sarf etmek sevgiyi zedeler. “Sen hep böylesin, hep beceriksizsin.” suçlamalarına sitemkar ve biraz da hakare...t içeren “Hep kendi bildiğini okudun. Beni dinlemedin.” sözleri suçlayıcı...

Sayfayı Paylaş