gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kutu Tasarlamaca

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Kutu Tasarlamaca Evinizde kullanılmayan boş kutularınızı veya kullandığınız ama dış görünüşünden hoşlanma[​IMG]dığınız kutuları pul, fimo, kağıt yada kumaş gibi nesnelerle kaplayarak görünümlerini güzelleştirebilir ve yaptığınız bu işlemden dolayı ortaya çıkardığınız yeni işe yarar işlerden kendinizi mutlu edebilirisiniz.
    Geri dönüşüm ortamına soktuğunuz bu kutuları dikiş kutusu,[​IMG] mücevher kutusu, fotoğraflarınızı barındırabileceğiniz bir kutu gibi amaçlar için kullanabilir veya kendi ellerinizle yaptığınız bir kutuyu içine hoşlanacakları birşeyler koyarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.[​IMG]
    Eğer pul koleksiyonunuzu artık daha görünür hale getirmek istiyorsanız yada dolabınızdaki kutuları daha güzel hale getirmek

Kutu Tasarlamaca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burak Kut

Burak Kut

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kutu

kutu

: Kutu Rüyada kutu görmek yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. İçi para dolu kutu görmek de güzel bir maaşla emekli olacağınıza yorumlanır. Rüyada kutu görmek yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. İçi para dolu kutu görmek de güzel bir maaşla emekli olacağınıza yorumlanır. İçi dolu bir kutu, hoşluklarla karşılaşacağınızın işaretidir. İçi parayla dolu bir kutu, güzel bir maaşla erkenden emekli...
  3. Emel Müftüoğlu - Kara Kutu

Emel Müftüoğlu - Kara Kutu

Bahtımın karayazısı hiç haberin var mı Ben sana küstüm ,darıldım, ben sana alındım Çektiklerimin darısı senin başına Hele bir ele geçirirsem çıranı yakarım Hele bir içim soğusun, kirpiğimde yaş kurusun Fırtınam selim durulsun, efkarım yanına kar Bu günün yarını var unutma yar Hatıran bana emanet kara kutuda Çocukluğunu koydum içine sandığının Bağırıp cağrışlarını, kaçışlarını Sevip sevip te...
  4. boş kutu......

boş kutu......

rüyada boş kutu görmek Boş Kutu Bir süre önce bir arkadaşım, üç yaşındaki kızını, bir rulo altın renkli kaplama kâğıdını ziyan ettiği için cezalandırmıştı. Durumları iyi değildi ve kızının, kâğıtları ağacın altına koyacağı bir kutuyu süslemeye harcaması onu çok sinirlendirmişti. Buna rağmen küçük kız, ertesi sabah hediyeyi babasına getirdi ve "Bu senin için babacığım." dedi....
  5. 82 kutu ilaç içti

82 kutu ilaç içti

Allah akıl vermiş, gerisini koy vermiş...Buyrun.. ZONGULDAK (İHA) - Edinilen bilgiye göre, Zonguldak'ın Terakki Mahallesi Mehmet Akif Ersoy sokakta oturan S.Ö, evin salonunda hareketsiz olarak yatar halde bulundu. Annesi ve komşuları tarafından Zonguldak Devlet Hastanesi'ne götürülen S.Ö'nün öldüğü belirlendi. Olayla ilgil isoruşturma başlatan polis ekipleri ise evde yaptığı incelemede...

Sayfayı Paylaş