gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

kutu

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

: Kutu Rüyada kutu görmek yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. İçi para dolu kutu görmek de güzel bir maaşla emekli olacağınıza yorumlanır. Rüyada kutu görmek yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. İçi para dolu kutu görmek de güzel bir maaşla emekli olacağınıza yorumlanır. İçi dolu bir kutu, hoşluklarla karşılaşacağınızın işaretidir. İçi parayla dolu bir kutu, güzel bir maaşla erkenden emekli olacağınız anlamına gelir.Beklenmedik durum, sürprizdir. Aynı zamanda kişinin her bakımdan kendisine uygun eştir.Rüyada kutu görmek, ne kutusu olursa olsun, esle yorumlanir. Bu rüyayi gören kadin ise erkekle tabir olunur. Tabirde, kutunun sekli dikkate alinir. Mesela, seker ve helva kutusu iyi huylu ve güzel yüzlü bir kadina, biber kutusu ise aci sözlü ve huysuz birine tabir edilir.Seyahate çıkacağınıza işarettir. İçi para dolu kutu güzel bir maaşla erken emekli olacağınıza işarettir.Seyahate çıkacağınıza işarettir. İçi para dolu kutu güzel bir maaşla erken emekli olacağınıza işarettir.

kutu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burak Kut

Burak Kut

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kutu Tasarlamaca

Kutu Tasarlamaca

Kutu Tasarlamaca Evinizde kullanılmayan boş kutularınızı veya kullandığınız ama dış görünüşünden hoşlanmadığınız kutuları pul, fimo, kağıt yada kumaş gibi nesnelerle kaplayarak görünümlerini güzelleştirebilir ve yaptığınız bu işlemden dolayı ortaya çıkardığınız yeni işe yarar işlerden kendinizi mutlu edebilirisiniz. Geri dönüşüm ortamına soktuğunuz bu kutuları dikiş kutusu, mücevher kutusu,...
  3. boş kutu......

boş kutu......

rüyada boş kutu görmek Boş Kutu Bir süre önce bir arkadaşım, üç yaşındaki kızını, bir rulo altın renkli kaplama kâğıdını ziyan ettiği için cezalandırmıştı. Durumları iyi değildi ve kızının, kâğıtları ağacın altına koyacağı bir kutuyu süslemeye harcaması onu çok sinirlendirmişti. Buna rağmen küçük kız, ertesi sabah hediyeyi babasına getirdi ve "Bu senin için babacığım." dedi....
  4. Sevgiliye kutu hazırlama :)

Sevgiliye kutu hazırlama :)

Arkadaşlar sevgilime bi kutu hazırlamak istiyorum. Kutuyu da kendim yapiyim diyorum. Ayakkabı kutusunu güzel bi şekilde kaplayıp içine bi şeyler doldurucam. Eldiven sipariş vermiştim onun için ama bazı nedenlerden dolayı elime geçmemişti o eldiveni kutuyu koyucam. 2 tane güzel anahtarlık aliyim diyorum ilerleyen zamanlar da kendi evimiz için kullanmamız için:KK39: Sevdiği çikolatadan alıp...
  5. Kara Kutu Dizi Oyuncuları

Kara Kutu Dizi Oyuncuları

Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olacağını daha önceden söylediğimiz Kara Kutu kalite kokan bir kadrosuyla belki de en büyük özelliklerinden ve diğer dizilere göre avantajlarından birisi olacaktır. Çünkü bünyesinde barındırdığı harika oyuncularla, resmen bir şampiyonlar ligi edası verecek olan dizi sektörünün bu seneki kesinlikle en iddaalı ve köklü dizilerden birisi olmasına adaydır. Ana...

Sayfayı Paylaş