gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Kuvvetli Tırnaklar İçin Ceviz Yiyin...

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Kuvvetli Tırnaklar İçin Tırnak Güçlendirmek için Ceviz Yiyin
    Bazılarının tırnakları zayıf olur en ufak bir yere çarptığı zaman hemen kırılır..Tırnaklarınızın kuvvetli ve güzel görünmesi için cevize ağırlık verin... Limonun da tırnaklara iyi geldiğini duymuştum ama ceviz de demekki iyi geliyormuş....İşte Dr Öz'ün tavsiyelerini sizlerle paylaşıyorum meleklerim...Sağlıklı tırnaklar için....

Kuvvetli Tırnaklar İçin Ceviz Yiyin!

Dr. Mehmet Öz, sağlıklı ve güçlü tırnaklara sahip olmak için yapmanız gerekenleri açıklıyor...

Tırnaklar el ve ayak parmak uçlarında bulunan deri hücreleri tarafından üretilir. Tırnakların keratinden oluşan bir yapıları vardır. Saçlar gibi tırnaklarda genel sağlık durumunun yansımasıdır. Sık ve kolay kırılan tırnaklar çoğunlukla vücuttaki bir eksikliğin göstergesidir.

Tırnaklarınız ise yerleşimlerine bağlı olarak, yıpranmaya daha çok müsaittirler. Birçok kadın için yumuşak, ince ve kolayca kırılan tırnaklar bir sorundur.

İşte sağlıklı tırnakların sırrı...

Biotin taksiyesi yapın!

Tırnaklarınız için içeriğinde B vitamini olan biotin takviyesi bu konuda size yardımcı olacaktır. Biotin kozmetoloji sektöründe "saç ve tırnak vitamini" şeklinde de anılır. Atıştırmalık olarak ise cevizi tavsiye ediyorum. Ceviz, çok güçlü bir biotin kaynağı olmasının yanı sıra kırışıklıkları azaltan Omega-3 açısından da zengindir.

Kuvvetli Tırnaklar İçin Ceviz Yiyin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cips, kraker yerine ceviz ve badem yiyin

Cips, kraker yerine ceviz ve badem yiyin

gebelikte cips yemek hamilelikte cips yemek yeme oyunları yeme oyunu Can sıkıntısından atıştırılan her cips, çikolata, kraker, zamanla adeta göbekte, kalçalarda birikiyor. Uzmanlar arada sırada bir şeyler atıştırmaktan vazgeçemeyenler için 'zararlı'lar yerine; ceviz, badem, domates, salatalık gibi 'yararlı'ları öneriyor. Bunlarla daha sağlıklı ve formda olmak mümkün... İç hastalıkları,...
  2. zayıflamak için bunları yiyin

zayıflamak için bunları yiyin

çavdar ekmeği kalorisi 1 tabak makarna kaç kalori yeşil mercimek kalori bir tabak makarna kaç yeşil mercimek Belimizdeki, kalçamızdaki fazlalıklardan nasıl kurtulacağız? Kilo değil önemli olan yağ oranıdır. Bu yağın da hangi noktada, ne kadar biriktiği önemli. Eğer size doğru diyet verilirse vücudunuzdaki yağları yakar. Bolca maydanoz yiyin! * Belimizdeki, kalçamızdaki fazlalıklardan...
  3. ceviz yiyin

ceviz yiyin

Kalp sağlığı açısından büyük önem taşıyan doymamış yağ asitlerini yüksek düzeyde içeren cevizin, kolesterol birikimini ve damar sertliğini önleyici etkisi olduğu bildirildi.
  4. Tiroid (guatr) İçin Ceviz Kürü

Tiroid (guatr) İçin Ceviz Kürü

ceviz kürü tiroid tiroid için ceviz kürü guatr için ahmet maranki guatr nasıl yapılır Evet meleklerim bu sabah Seda Sayan'a konuk olan Ahmet Marankinin açıklamış olduğu bir kür bu... Annem hemen denemek için çalışmalara başladı bile... Annem denedikten sonra da sizlerle sonucunu paylaşıcam.. Ama önce kür için gerekli malzemeleri yazalım.. 21 Adet ceviz 1 lt alkalı su ( ph seviyisi en az 7,5 )...
  5. Dişleriniz İçin Portakal Yiyin...

Dişleriniz İçin Portakal Yiyin...

Diş Diş Sağlığı Diş sağlığı benim için çok önemlidir.Ya sizler için??Dişlerimiz günlük yaşamımızda öne çıkan ve bizim görüntümüzü bile etkileyen parçamızdır...Portakal da dişlerimize iyi gelen besinlerden birisymiş bakalım nasıl??Ayrıca porselen dişlere sahipseniz onun hakkında sizi buraya yönledirmek istiyorum.... Dişleriniz için portakal yiyin İçerisinde flor bulunan turunçgiller...

Sayfayı Paylaş