gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

'kuyruğumu sıkıştırdım bırakıyorum!'

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Sayın seda sayan program tutmaz tabi insanlar bıktı artık hep aynı şeylerden yahu biz eğlenmek istiyoruz hep aynı konuları işleyip duruyosunuz olmaz canım:D siz biraz çekilin kocanızla ilgilenin sizin yerinizi başkaları alsın artık:D

YILLARCA SUNDUĞU SABAH KADIN KUŞAĞI PROGRAMINI BİTİREN VE ÖĞLEN KUŞAĞINDA SOSYAL KONULARA EĞİLDİĞİ “YALNIZ DEĞİLSİNİZ” PROGRAMINA BAŞLAYAN SEDA SAYAN, CANLI YAYINDA İSYAN ETTİ

[SIZE=+0][/SIZE]Sayan, şunları söyledi: “Bir format yaptım. Tutmadı, insanlar beğenmedi kuyruğumu sıkıştırdım, Arife günü bitiriyorum. Demek ki insanların beğendiği şekilde geri dönmeliyim. Kumanda insanların elinde. Demek ki insanlar bunu izlemekten haz alıyor. Yoksa Timuçin Esen neden böyle bir şeye maruz kalsın. Demek ki, seyirci böyle görüntüler istiyor, müdürü de o çocuktan sanatçıyı tahrik etmesini istiyor. Ama bunun sorumlusu kim, seyirci. Tepki vermeyi bilin artık. Magazin programlarındaki çirkinliklere son vermek sizin elinizde. İzlemeyeceksiniz. Bence suçlu toplum” dedi.

2. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    sabah programı daha iyiydi bence.

'kuyruğumu sıkıştırdım bırakıyorum!' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuyruk Acisi

Kuyruk Acisi

Bir gün fakir adamın biri bir yılanla dost olmuş. Ne zaman başı sıkışsa yılana gider yardım istermiş. Yılan da ona her seferinde bir altın verirmiş. Bir gün adam hastalanmış. Oğluna eğer ben ölürsem karşı kuyunun orda bir yılan var. Başın sıkıştığında ona gidersin demiş. Çocuk hemen yılanın yanına gitmiş. Babasının kurtulması için yardım istemiş. O sırada yılan kuyudan çıkıp bir altın...
  2. kuyruk

kuyruk

: Kuyruk Kuyruk teb'aya, bir millet yahut topluluğa mensup olan insanlara, Kişinin kendi kuyruğu olduğunu görmesi, insanlardan ona tabi olan, onun görüş ve düşüncelerini benimseyen kimselere delalet eder.Rüyasında kendisini kuyrukta beklerken gören kimse eğer sabır gösterirse, ilerde çok başarılı olacak demektir. Kendisinin kuyruğu olduğunu görmesi yeni insanlarla tanışacağına yorumlanır....
  3. SaNa YüReGiMi BIRaKIYoRuM.!!

SaNa YüReGiMi BIRaKIYoRuM.!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Hoşcakal'ımı bırakıyorum yüreğine usulca

Hoşcakal'ımı bırakıyorum yüreğine usulca

Hoşcakal'ımı bırakıyorum yüreğine usulca "Hoşçakal" ımı bırakıyorum yüreğine usulca...! Gerektiği kadar sevilmeli sevmeli ve gerektiği kadar verilmeli değer... Aşk bilmecesinin en kısa sözcüğüdür "acı"... Ya çekersin uzun uzadıya sancısını... Ya da acı vererek sevgiliyeçıkartırsın acısını... Kıyamadım...! Sözcükler dizildi boğazıma bir bir... Söylemek...
  5. kuyruk sokumu

kuyruk sokumu

hamile kadınlarıda kuyruk sokumu ağrılarına tedavi var mı?

Sayfayı Paylaş