gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

kuyruk

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

: Kuyruk Kuyruk teb'aya, bir millet yahut topluluğa mensup olan insanlara, Kişinin kendi kuyruğu olduğunu görmesi, insanlardan ona tabi olan, onun görüş ve düşüncelerini benimseyen kimselere delalet eder.Rüyasında kendisini kuyrukta beklerken gören kimse eğer sabır gösterirse, ilerde çok başarılı olacak demektir. Kendisinin kuyruğu olduğunu görmesi yeni insanlarla tanışacağına yorumlanır. Rüyasında kendisini kuyrukta beklerken gören kimse eğer sabır gösterirse, ilerde çok başarılı olacak demektir. Kendisinin kuyruğu olduğunu görmesi yeni insanlarla tanışacağına yorumlanır. Dedikodu, iftiradır. Rüyada kuyruk, uzak akrabalara yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada kuyruk görmek, teb'adir. Bundan dolayi bir kimse rüyada kuyrugunun oldugunu görse, halktan olan teb'asina isarettir. Zira kuyruk, sahibine tabidir.

kuyruk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuyruk Acisi

Kuyruk Acisi

Bir gün fakir adamın biri bir yılanla dost olmuş. Ne zaman başı sıkışsa yılana gider yardım istermiş. Yılan da ona her seferinde bir altın verirmiş. Bir gün adam hastalanmış. Oğluna eğer ben ölürsem karşı kuyunun orda bir yılan var. Başın sıkıştığında ona gidersin demiş. Çocuk hemen yılanın yanına gitmiş. Babasının kurtulması için yardım istemiş. O sırada yılan kuyudan çıkıp bir altın...
  2. 'kuyruğumu sıkıştırdım bırakıyorum!'

'kuyruğumu sıkıştırdım bırakıyorum!'

Sayın seda sayan program tutmaz tabi insanlar bıktı artık hep aynı şeylerden yahu biz eğlenmek istiyoruz hep aynı konuları işleyip duruyosunuz olmaz canım:D siz biraz çekilin kocanızla ilgilenin sizin yerinizi başkaları alsın artık:D YILLARCA SUNDUĞU SABAH KADIN KUŞAĞI PROGRAMINI BİTİREN VE ÖĞLEN KUŞAĞINDA SOSYAL KONULARA EĞİLDİĞİ “YALNIZ DEĞİLSİNİZ” PROGRAMINA BAŞLAYAN SEDA SAYAN,...
  3. Ünlülerin At Kuyruğu Modelleri

Ünlülerin At Kuyruğu Modelleri

at kuyruğu saç modelleri at kuyruğu modelleri ünlülerin ünlülerin saç Uzun saçlı kişilerin özellikle günlük hayatlarında vazgeçemedikleri bir saç modelidir at kuyruğu.Ama her ne kadar günlük desemde at kuyruğu modeli artık ünlüler tarafından da özel gün ve gecelerde rahatlıkla kullanılan ve tercih edilen bir model.bakalım hangi ünlü nasıl bir at kuyruğu modelini tercih etmiş:)
  4. Kuyruk sokumu kemiği

Kuyruk sokumu kemiği

kuyruk sokumu kırığı nasıl anlaşılır kuyruk sokumu neresidir kemiği adı kemiği ağrısı kuyruk sokumu kemiği, ağrısı, nedir, kırığı, tedavisi, adı, uzaması, nerededir, ismi, sakrum kemiği Diğer adı sakrum kemiği olan, kuyruk sokumu kemiği hakkında detaylı ve de faydalı bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. SAKRUM KEMİĞİ (KUYRUKSOKUMU KEMİĞİ): Sakrum kemiği çocukta beş ayrı...
  5. kuyruk sokumu

kuyruk sokumu

hamile kadınlarıda kuyruk sokumu ağrılarına tedavi var mı?

Sayfayı Paylaş