gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kuyruklu Oruk tarifi var mı arkadaşlarım.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kuyruklu oruk tarifi, nasıl yapılır gerekli malzemeler neler arkadaşlarım. Bu yemeğin tarifini verinde akşama yapayım bari :)

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
Kuyruklu Oruk tarifi var mı arkadaşlarım. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaşlar yorumu olan var mı?

arkadaşlar yorumu olan var mı?

rüyada ölüm haberi almak rüyada birinin ölüm haberini almak haberi haberini arkadaşlarım rüyamda çok sevdiğim birinin ölüm haberini alıyorum.gelecekteyim ve bu yakınımın 50 yaşında vefat ettiğini söylüyorlar bana.bu ne olabilir acaba?canım çok sıkkın yardım edin:cry_smile:
  2. Kuyruklu Oruk Tarifi

Kuyruklu Oruk Tarifi

yemekler, kuyruklu oruk, terifi, yapılışı, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. kuyruklu oruk nasıl yapılır malzemeleri nelerdir bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz melekler. Malzemeler: •250 gram kıyma •250 gram koyunun kuyruk yağı •1 kg köftelik bulgur •1 baş soğan •1 bağ maydanoz •zeytinyağı •kimyon, kırmızı biber •bir avuç un •tuz •biber salçası. Yapılışı:...
  3. Oruk Nedir ? Var mı Bilen ?

Oruk Nedir ? Var mı Bilen ?

oruk nedir oruk ne demektir Sevgili melekler, yine herkesçe bilinmeyen yöresel bir lezzet oruk nedir bahsedeceğiz sizlere. Oruk, Hatay mutfağının ana yemeklerinden biridir. Et, bulgur, baharat yoğrulup elle oyulduktan sonra içine ceviz veya fıstık ile yağda kavrulmuş kıymanın doldurulup kapatılarak fırında veya yağda kızartılmasıyla yapılan bir çeşit içli köftedir. İşte orukla ilgili diğer...
  4. diyet aşure tarifiniz var mı

diyet aşure tarifiniz var mı

Aşure zamanı geçti mi bilmiyorum ama tatlı bu her zaman yenir diye düşünüyorum :D Sizden diyet aşure tarifi istiyorum.Şekerim var ama aşureyi de çok özledim, varsa tarifiniz çok memnun olacağım :D
  5. hasta çorbası tavuk çorbası tarifi var mı arkadaşlar ?

hasta çorbası tavuk çorbası tarifi var mı arkadaşlar ?

Selamlar arkadaşlar. Çok fena üşüttüm sanırım. Okuyorum ve evden uzakta ayrı bir şehirdeuim.Şu annelerimizin yaptığı tavuklu hasta çorbası tarifini verirmisiniz ne olur , annemi aradım ulaşamadım bir yardım edin ..

Sayfayı Paylaş