gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kuzenim kuyruklu yıldız dünyaya çarpabilir dedi, çarparsa ne olur?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kuzenimle konuşuyorduk,bana kuyrukluyıldız dünyaya çarpabilir dedi,ben de olmaz dedim.Kafama takıldı,biraz da tırstım doğrusu,olur mu böyle birşey?Ya da çarparsa ne olur?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kuzenim kuyruklu yıldız dünyaya çarpabilir dedi, çarparsa ne olur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eurovision yıldızları hadise için ne dedi

Eurovision yıldızları hadise için ne dedi

EUROVİSİON'DA TÜRKİYE'Yİ TEMSİL ETMEYE HAZIRLANAN HADİSE’YE ÖNCEKİ YILLARIN YARIŞMACILARINDAN TAM DESTEK GELDİ. HEPSİ DE “HADİSE’NİN ŞARKISI ÇOK GÜZEL, BAŞARIYLA DÖNECEK” DEDİ... Şansı çok yüksek... SERTAB ERENER: 2003 Eurovision birincisi Sertab Erener, bu yılki yarışmada Türkiye'yi temsil edecek Hadise'nin şansının yüksek olduğunu söyledi. 'Hadise Avrupa'da yaşayan ve orayı iyi bilen...
  2. Dünya dönmeseydi ne olurdu?

Dünya dönmeseydi ne olurdu?

dünya dönmeseydi ne olurdu dünya kendi etrafında dönmeseydi ne olurdu neler dönmese olur dönmese neler olur Aslında yapılan bilimsel araştırmalar gezegenimizin önümüzdeki birkaç milyon yüzyıl içinde durma ihtimalinin sıfır olduğunu gösteriyor. Dünya kendi etrafında yaklaşık olarak saatte 1800 kilometre hızla dönüyor. Normalde hissetmediğimiz bu hızı dünyanın durması halinde...
  3. Kuyruklu yıldızların niçin kuyrukları vardır?

Kuyruklu yıldızların niçin kuyrukları vardır?

kuyruklu yıldızın diğer yıldızlardan farkı nedir kuyruklu yıldızın diğer yıldızlardan farkı kuyruğu nedir kuyruğu nasıl oluşur Kuyruklu yıldızların diğer gökcisimlerinden farklı ve gizemli şekilleri, aniden ortaya çıkıp bir süre sonra yok olmaları, onların tarih boyunca insanlar tarafından Tanrıların habercileri olarak algılanmalarına yol açmıştır. Onların ölüm ve felaket habercileri...
  4. Dünya dursa ne olur?

Dünya dursa ne olur?

dünya dursa ne olur dünya dursaydı ne olurdu dursaydı neler olurdu Dünya aslında o kadar hızla dönüyor ki biz döndüğünü bile farkedemiyoruz.. Bir düşünsenize bu denli hızla dönen dünya birdenbire dursaydı neler olurdu işte cevabı Bir gün bakıyoruz ki dünya kendi etrafında dönmeye nokta koymuş. Neler olabileceğini tahmin edebiliyor musunuz? Hemen belirtelim önümüzdeki bir kaç milyon yıl...
  5. Kuyruklu Yıldız Dünyaya Çarparsa...

Kuyruklu Yıldız Dünyaya Çarparsa...

kuyruklu yıldız, dünyaya çarparsa, çarpar mı, ne olur, sonuçları, ile ilgili bilgiler burada melekler Yüzyıllardır bir efsane gibi konuşulmuş,hakkında teoriler ileri sürülmüş bir konudur kuyruklu yıldızlar melekler.Dünyanın sonunun bir kuyruklu yıldız sebebiyle geleceği ya da yaşadığımız hayatın başlangıcının bir kuyruklu yıldız sayesinde olduğuna varana dek bir sürü hipotez ileri...

Sayfayı Paylaş