gebe
  1. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

kuzenimin sinir halleri beni çileden çıkarıyor...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sedaaa tarafından paylaşıldı.

kuzenim benden 4 yaş büyük ve iki yıldır sevgilisi var mutlu olmasına ben ondan daha çok seviniyorum.fakat sorumsuz bizeri umursamaz halleri yok mu çileden çıkıyorum herkesi unuttu ve tek hayatı o oldu sanki iki yıldır. ailesinin bir kısmı biliyor bir kısmı bilmiyor karşı çıkanalr var çünkü.herkesin özel hayatı var saygım sonsuz fakat adam yerine konulmadığım zaman nefret ediyorum. sürekli telefonla konuşuyorlar konuşsunlar ama bununda bir sınırı olmalı öyle değil mi? yanına oturmaya gitsem sohbet edelim diye doğru düzgün sohbet edemiyoruz neden sürekli telefon konuşması bir de telefonda yyediği içtiği kalktığı oturması hesabı vermesi işte o an çıldırıyorum adam yerine koyulmuyor gibi hissediyorum belki öyle değil ama öyle hissediyorum bize geliyor bizde de aynı muhasebe annemelr bilmiyor evde de rahat konuşamıyor malum bizim eve telefonla konuşmak için geliyor ve bazen konşup işini bitirip gidiyor ya insan bir sen nasılsın halini hatrını sorar öyle değil mi ? bugün de artık sinirlerimin tepesine çıkmasına son olay sebep oldu alışverişe gidecektik öğlen 1 diye sözleştik akşam 5 oldu halen yok bir ara misafirliğe gitmiş fakat 1 saat yine sevgilisi ile muhabbete takılmış ben de sinirlenip kardeşimi aldım da çıktım gittim alışverişe msj attım gelme diye arıyor geliyorum gelme dedim bize geç bize de gitmemiş aramadı da çokta tın yani yüzsüzlük yapıp bir de beni suçlu konumuna koyuyor.bir kere de alışverişe gittik bana ayrdımcı lsun alacağım hediye konusunda diye malesef telefondan fırsat bulupta ayrdımcı olamadı bile işte böyle arkadaşlar siz ne dersiniz bilmem de ben kendime göre haklıyım...

*AyLinciK bunu beğendi.
  2. Kader08

Kader08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Çok haklısın seda. Aşk gözünü kör etmiş, belkide sende bu kadar kuzenine haksızlık yapmamalısın. Belki oda bu durumdan rahatsız oluyordur ama elinden bir şey gelmiyordur. Benmde 1 senedir konuştugum bir insan var , her attıgım adımı bilmek istiyor. arkadaşlarımla buluşuyorum ben kapatmayalım desem saatlerce konuşucak malum seviyoruz kalbinin kırılmasını istemedigimizden cok fazla bir şey diyemiyoruz belki kuzennde öyledir ama sanırım biraz abartmış kuzenn. Kuzeninden cok karşı tarafın düşüncesizliği bnce bu. İnsan düşünmeli bu kuzeninin yanında kapatıyımda rhat rhat sohbet etsnler diyee ama anlaşılan ortada böyle bir şey yok. Nediyim ki canım boşver sen sıkma canını.

3. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    aynen canım düşüncesizlik had sahhada ben de çok sinir oluyorum bu duruma ya mutlu olsunlar sevsins evilsin daha çok sevinirim ama herşeye eşit şekilde vakit ayırabilseler bir yani beni adam yerine koymaz gibi tavırları yok mu işte çileden çıkıyorum ben de

4. Kader08

Kader08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısın canım ben senin yerinde olsaydım bnde senn gibi düşünürdüm, umarım kuzenn etrafından sevdigi insandan başka insanlarnda oldugunu fark eder.

5. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    ayy inşalalh canım fark etsin artık yani bence de bu böylde devam etmez yani yoksa...

6. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

cnm bence sen haklısın hiç takma bence istediği zaman gelsin istediği zaman gelmesin oh ne güzelmiş ya.kendi haline bırak bence.

7. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    aynen canım ben de kendi haline bıraktım artık uğraşamıyorum anca kendim sinir oluyorum yani kendimi de yıpratmaya gerek yok..

kuzenimin sinir halleri beni çileden çıkarıyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bekle beni hala seviyorsan...

bekle beni hala seviyorsan...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sinir

Sinir

Sinir (damarı) insanınları uzlaştıran kimseye, takvaya, şahit tutmaya ya da baba tarafından akrabaya, Sinirinde ağrı hissetmek üzüntüye, Sinirin kerislemi hasta için ölüme, sağlıklı kimse için işinin bozulmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Sinirli.)
  3. Ayben-Bende kalmadı hal

Ayben-Bende kalmadı hal

görmek zor mu geleceği bu kez gökyüzü karanlık ayben merkez herkes bambaşka döneceğim elbet ben de o günlere derdim o günlere aşk mı derdim o değil ki yalan değil mi dün doğdum ben bugün her gün gökyüzünde gülen ayben gibi toprak deli kış gibi yel gibi estim yeri gelir her yerin oynama vakti verilen sözlerimin akdi zaman doldu ne kaldı geri bilemem ki veremedim aklımı geri alamadım gençliğimin...
  4. Bende ağlayacak hal kalmadı

Bende ağlayacak hal kalmadı

Şu şairler ne garip insanlar...Durup durup sevgilerini anlatıyorlar satırlarda. Alev - alev yanan gözlerinden, vazgeçilmez dudaklarından bahsediyorlar hep bir kaç satırla tarif ediyorlar sevgilerini OLUR MU YA ! Böyle sevgi olur mu hiç ? Bende anlatmak istiyorum bazen bir kaç kelime karalıyorum kağıdıma. ama nedense olmuyor bir türlü seni tarif edemiyorum Sendeki karmaşayı...
  5. annem duysa beni öldürür :sinir:

annem duysa beni öldürür :sinir:

ya arkadaşlar annem ben ve ablama zorla oruç tutturuyor ilk başta bu konuyu oruç başlamadn annemle konuştuk ama tutucaksınız diye ısrar etti bir de ben de b12 vitamin eksikliği var neyse ben böyle bir gün tuttum daha saat 14:00 ken benim gözüm kararmaya halsizleşmeye başladım sonra ablamla bir karar aldık anneme oruç tutuyorum diyip aslında tutmuyoruz annem görmeden yemek yiyip su içiyorum...

Sayfayı Paylaş