gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kuzey Ege sallandı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ege Denizi’nde Gökçeada açıklarında 5.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nden alınan bilgiye göre, saat 00.58’de Ege Denizi’nde meydana gelen depremin büyüklüğü 5.2 olarak ölçüldü. Depremin, “şiddetlice” olarak değerlendirildiği ifade edildi.
    Deprem 8.6 km derinlikte meydana gelirken Ege Denizi'ne kıyısı olan bazı şehirlerde hissedildi. Çanakkale, Edirne, Tekirdağ ve Balıkesir'de çok sayıda vatandaş depremin ardından sokağa çıktı.

Öte yandan ABD Jeolojik Araştırmalar Merkezi'nin internet sitesinde depremin büyüklüğü 5.0 olarak belirtildi.

Kuzey Ege sallandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komşu sallandı

Komşu sallandı

Komşu sallandı Merkez üssü Yunanistan'ın başkenti Atina'nın 200 kilometre güneybatısındaki Kiparisiya körfezi olan Richter ölçeğine göre 4.5 büyüklüğünde deprem kaydedildiği bildirildi. Atina Yerbilimleri Enstitüsü, saat 06.30'da meydana gelen ve Mora yarımadasının batısında hissedilen yer sarsıntısının can ve mal kaybına yol açmadığını duyurdu
  2. Ege - Keşke

Ege - Keşke

Keşke oyunlar oynamayıp Arasaydık birbirimizi Keşke ben senin sen benimken Esirgemeseydik sevgimizi Keşke yitirmeseydik herşeyi Anlamsız gurur girdabında Ah keşke Gel desem gelmezsin biliyorum Git desem dilim varmaz diyemiyorum Çoktan öldü içimdeki ümidim Çok uğraştım ama silemiyorum Kolay mıydı bu kadar kolay mıydı Elveda deyip bitirmek kolay mıydı Kolay mıydı bu kadar kolay mıydı Severken...
  3. sıçra ve sallan

sıçra ve sallan

Solucan kıpırdar Böcek iki yana sallanır Kuş uçar Tavşan hoplar At koşar Yılan sürünür Fare zıplar Ayı gerinir Balık yüzer Kanguru sıçrar Geyik seker AMA...... Ben yürürüm (hayvanların hareketleri yapılır)
  4. Murat boz-Sallana sallana

Murat boz-Sallana sallana

Benim olan senin ama Senin olan benim değil Yani kalbinde bana bir yer yok Belki biraz sustum ama Sözlerini yuttum değil Bak bu yangından geriye eser yok Gönlüm usandı sana zar zor dayandı Tabi ben de üzüldüm ama yandıysa yandı Ben burda yarına küsmüşüm Yürüyorum yolda sallana sallana Derdinle zindana düşmüşüm Bitti hakkın da kullana kullana
  5. 2012 Ramazan Bayramı İçin İtalya ve Kuzey Ege Turu

2012 Ramazan Bayramı İçin İtalya ve Kuzey Ege Turu

2012 Ramazan Bayramına Özel Turlar Bayrama Özel Turlar 2012 Sevgili melekler, Ramazan Bayramı gelmesine günler kala tatil planları yapan meleklerimiz için içinde Türkiye'den iki plajın da bulunduğu dünyanın en iyi plajları dlı konumuzu incelemelerini tavsiye ederken daha farklı bir yolculuk yapmak isteyenlere 2012 Ramazan Bayramına Özel Turlar hakkında bilgi vermek istiyoruz......

Sayfayı Paylaş