gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kuzey Güney Ali Öldü mü?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Kuzey Güney dizisin de ki Ali Öldü mü sizce bu konuda bilgi ya da haberiniz var mı ya keşke ölmese ben çok seviyordum o karakteri:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ferhat ıssız bir mekana çağırdığı Ali'yi karnından vurdu. Kuzey telefonla Ali'nin vuruluşunu dinledi ve yanına gittiğinde Ali yerde yatıyordu. Başını kucağına aldığı Ali ailesini ve karısını Kuzeye emanet etti, intikam almaması için yalvardı ve kendinden geçti.
    Artık Ali öldü mü ölmedi mi yeni sezonda göreceğiz :)

Kuzey Güney Ali Öldü mü? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuzey Güney Ali ve Zeynebin söylediği şarkının sözleri

Kuzey Güney Ali ve Zeynebin söylediği şarkının sözleri

Kuzey Güney Ali ve Zeynebin söylediği şarkının sözleri Selam arkadaşlar Kuzey Güney Ali ve Zeynebin söylediği şarkının sözlerini bilen var mı acaba aranızda?
  2. Kuzey Güney Dizisinde Ali ve Zeynep'in Söylediği Şarkının Sözleri

Kuzey Güney Dizisinde Ali ve Zeynep'in Söylediği Şarkının Sözleri

Kuzey Güney 15 Martta çalan şarkı sözü kuzey Güney Zeynebin söylediği Romeo şarkısı sözleri Ekranların ilgiyle izlenen dizilerinden Kuzey Güney dizisinde 15 Mart akşamı yayınlanan bölümünde Ali ve Zeynep'in birklikte söyledikleri, Hande Yener'in parçası Romeo'nun sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Dün hiç yok gibi, uzak, kasımdan soğuk gibi Kar yağıyordu yalnızdım, savaşlar,...
  3. mehmet ali erbil öldü mü

mehmet ali erbil öldü mü

Ya bu facebookta twitterde yazıyor mehmet ali erbil öldümü hastanede mi sağlık durumu hakkında net bir bilgisi olan var mı
  4. Kuzey Güney Ali Ölürken Çalan Şarkı sözlerini istiyorum

Kuzey Güney Ali Ölürken Çalan Şarkı sözlerini istiyorum

Kuzey Güney Ali Ölürken Çalan Şarkı hangi şarkıydı ya bana biliyorsanız ya da izlediyseniz dün akşam ki bölümü o şarkının sözlerini yazar mısınız
  5. mehmet ali birand öldü mü ?

mehmet ali birand öldü mü ?

Ya arkladaşlar Mehmet Ali Birand öldü diye duydum şok geçirdim resmen :S Doğru mu bu haber gerçekten öldü mü ?

Sayfayı Paylaş