Kuzey güney çekmediğim dertler çile kalmadı şarkı sözü | Melekler Mekanı FORUM - 30 Ağustos 2016

Kuzey güney çekmediğim dertler çile kalmadı şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kuzey güney çekmediğim dertler çile kalmadı şarkı sözü Kuzey güney 21. bölüm kuzeyin söylediği şarkı sözleri

Ekranların sevilen ve beğeniyle izlenen dizilerinden biri olan Kuzey Güney dizisinin 21. bölümünde ki Yanlızım Dostlarım adlı şarkının sözlerini buradan sizlerle ve bu şarkıyı seven tüm misafirlerimiz ile paylaşıyoruz Melek'ler.

Yalnızım yalnız sözleri
    Çekmediğim dertler çile kalmadı
    Feryatsız gündüzüm gecem olmadı
    Çekmediğim dertler çile kalmadı
    Feryatsız gündüzüm gecem olmadı

Ağlamadık sokak köşe kalmadı
    Yalnızım dostlarım yalnızım yalnız
    Ağlamadık sokak köşe kalmadı

O eski halimden eser yok şimdi
    Izdırap içinde yorgunum şimdi
    O eski halimden eser yok şimdi
    Izdırap içinde yorgunum şimdi

Tutun kollarımdan düşerim şimdi
    Tutun kollarımdan düşerim şimdi

Neler gördüm neler geldi başıma
    Düşe kalka geldim ben bu yaşıma
    Neler gördüm neler geldi başıma
    Düşe kalka geldim ben bu yaşıma

Tutup da kaldırın allah aşkına
    Tutup da kaldırın allah aşkına

Kuzey güney çekmediğim dertler çile kalmadı şarkı sözü konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kuzey Güney dizisi Kuzeyin söylediği şarkı Yalnızım Yalnız sözleri

Kuzey Güney dizisi Kuzeyin söylediği şarkı Yalnızım Yalnız sözleri varmı yada bilen var Kuzey Güney dizisi Kuzeyin söylediği şarkı Yalnızım Yalnız sözlerini :)
  2. Kuzey güney yalnızım dostlarım şarkı sözleri

Kuzey güney yalnızım dostlarım şarkı sözleri Merhaba gençlik sizden Kuzey güney yalnızım dostlarım şarkı sözlerini istiyorum.
  3. Kuzey Güney 25. bölümde Çalan Şarkının Sözleri

Kuzey Güney 25. bölümde Çalan Şarkının Sözleri Selam arkadaşlar sizden Kuzey Güney 25. bölümde Çalan Şarkının Sözlerini rica ediyorum lütfen biraz acil olalım :)
  4. Kuzey Güney Cemrenin söylediği şarkının sözleri

Kuzey Güney Cemrenin söylediği şarkının sözleri neydi arkadaşlar izleyen ve o şarkının sözlerini bilen varsa lütfen yazsın.
  5. Kuzey Güney Dizisinde Cemre'nin Söylediği Şarkının Sözleri

Kuzey Güney Cemrenin söylediği Ölürüm hasretine sözleri Kuzey Güney Ölürüm hasretine sözleri Ekranların sevilen dizisi Kuzey Güney'de Cemre karakterinin söylediği şarkının sözlerini merak eden var mı içinizde melekler ? İşte Cemre'nin söylediği o şarkı :tik: Gördünmü bak bizden öteside varmis... Yasananlarin hepsi meger birer yalanmis... Kaderimde buda mi vardi? Sevdigimi baskalariyla...

Sayfayı Paylaş