gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kuzey Güney Disizi konusu hikayesi tam olarak nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kuzey guney konusu kuzey güney konusu Kanal d de başlayacak olan heralde eylülte başlıyor. Kuzey Güney diye bi dizi oynayacak, Öykü karayel buğra bilmem ne ve kıvanç oynayacakmış, bade işçilde bu diziye girmişte merak ettiğim bu dizinin tam olarak konusu nedir ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kuzey Güney Disizi konusu hikayesi tam olarak nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuzey ve Güney Dizisinin Konusu Burada Melekler

Kuzey ve Güney Dizisinin Konusu Burada Melekler

kuzey ve güney dizisi konusu kuzey ve güney konusu dizisinin kuzey ve güney, dizisi, konusu, oyuncuları, roller, ile ilgili bilgiler burada melekler Bu ay çekilmeye başlanacağı söylenen Kuzey ve Güney dizisinin konusu ve rol paylaşımı şöyle melekler; Kuzey (Kivanç Tatlıtuğ): ilk öğretimden sonra okulu bırakmış mahalede biraz serseri olarak tanınan yani kavgacı çalışmayan pek işe...
  2. Kuzey Güney dizisinin konusu ve oyuncuları

Kuzey Güney dizisinin konusu ve oyuncuları

Şimdi meleklerim dizi yine aşk üzerine kurulu, hatta Kıvanç'ın Kuzey Güney dizisi fragmanında öpüşme sahnesi bu aralar tıklanma rekorları kırıyor. Cem Yılmaz'ın dediği gibi üç kişi arasında geçmiyor bu film meleklerim ( Bahçevan kendisi... :D:D ) Bu film iki kişinin aynı kıza aşık olması olayı üzerine kurulu. Birde farkettiniz mi bilmiyorum ama Kıvanç bu dizide inanılmaz genç göründü gözüme....
  3. iettnin açılımı tam olarak nedir

iettnin açılımı tam olarak nedir

Hergün toplu taşıma araçlarına biniyoruz ama hiç dikkat etmemiştim ieettnin ne olduğunda.Geçen gün bir yarışmada sordular da farkettim.Ama şimdi unuttum, neydi iettnin açılımı ?
  4. kuzey güney dizisi neden yayınlanmadı

kuzey güney dizisi neden yayınlanmadı

Kuzey Güney dizisi neden yayınlanmadı ben hiçbirşey anlamadım ya ne oldu dizi yayından mı kalktı ? :((
  5. geç döllenme tam olarak nedir

geç döllenme tam olarak nedir

merhaba bende eşimde bebek istiyoruz ve inşallah olur da hemen benim sorum bu sürekli bahsedilen geç döllenme nedir? benim beklenengünümün üstünden 4 gün geçti ama idrar testi halen negatif geç döllenme denilen şey olmuş olabilir mi

Sayfayı Paylaş