gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kuzey Güney Dizisi 40. Bölümde Ali Ölürken Çalan Şarkı

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Kuzey Güney 20 Haziranda çalan şarkı Kuzey Güney 40. Bölümde Çalan şarkı Haydar haydar

Sevgili melekler, ilgiyle izlenen dizi Kuzey Güney 'in 40. bölümünde çalan bir şarkı vardı ki herkesin kulağında kaldı. İşte o şarkının sözlerini sizlerle paylaşmak i,stiyoruz. Buyrun Kuzey Güney 20 Haziran'da çalan şarkı ve sözleri... :)

Ben melanet hırkasını kendim giydim kime ne
    Arı namus şişesini taşa çaldım kime ne
    Ah Haydar Haydar taşa çaldım kime ne
    Kâh çıkarım gökyüzüne, seyrederim âlemi
    Kâh inerim yeryüzüne, seyreder âlem beni
    Sofular haram demişler, bu aşkın şarabına
    Ben doldurur, ben içerim, günah benim kime ne
    Kâh giderim medreseye, ders okurum hak için
    Kâh giderim meyhaneye, dem çekerim aşk için
    Sofular secde eder, mescidin mihrabına
    Benim ol dost eşiğidir, secde gâhım kime ne
    Nesimi'ye sorduklarda o yar ilen hoşmusun
    Hoş olayım olmayayım, o yar benim kime ne

Kuzey Güney Dizisi 40. Bölümde Ali Ölürken Çalan Şarkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuzey Güney 25. bölümde Çalan Şarkının Sözleri

Kuzey Güney 25. bölümde Çalan Şarkının Sözleri

Kuzey Güney 25. bölümde Çalan Şarkının Sözleri Selam arkadaşlar sizden Kuzey Güney 25. bölümde Çalan Şarkının Sözlerini rica ediyorum lütfen biraz acil olalım :)
  2. Kuzey Güney Dizisi 13 Haziran'da Çalan Hakim Bey Şarkısının Sözleri

Kuzey Güney Dizisi 13 Haziran'da Çalan Hakim Bey Şarkısının Sözleri

Kuzey Güney 13 Haziranda Çalan şarkı sözleri Kuzey Güney Dizisi 39. bölümde çalan şarkı Hakim bey sözleri Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Kuzey Güney büyük bir heyecanla sürüyor melekler. Bu yazımızda Kuzey Güney dizisi 39. bölümde çalan şarkı Hakim Bey sözleri ile karşınızdayız. :) Şikayetim var cümle yasaktan Dillerimi Hakim Bey bağlasan durmaz Gelsin jandarma polis karakoldan...
  3. Kuzey Güney Ali Ölürken Çalan Şarkı sözlerini istiyorum

Kuzey Güney Ali Ölürken Çalan Şarkı sözlerini istiyorum

Kuzey Güney Ali Ölürken Çalan Şarkı hangi şarkıydı ya bana biliyorsanız ya da izlediyseniz dün akşam ki bölümü o şarkının sözlerini yazar mısınız
  4. Kuzey Güneyin 49.bölüm fragmanında çalan şarkının sözlerini paylaşır mısınız

Kuzey Güneyin 49.bölüm fragmanında çalan şarkının sözlerini paylaşır mısınız

Kuzey Güney fanatiği olarak 49.bölüm fragmanında ki şarkının sözlerini arıyorum. Şarkının bir yerinde böyle bitmez içimde bu öfkeyle böyle bitmez diyordu ama ya gerisi :S
  5. Kuzey Güney dizisinde 66.bölümde çalan şarkı

Kuzey Güney dizisinde 66.bölümde çalan şarkı

Merhaba.Kuzey Güney dizisinin 66.bölüm fragmanında bir şarkı çaldı.Acaba hangi şarkı o, sözlerini yazarmısınız?

Sayfayı Paylaş