gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kuzey Güney Dizisi Bitti...

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kuzey güney kuzey güney dizisi kuzey güney final

Sevgili melekler, iki sezondur beğenilerek izlenen Kanal D'nin dizisi Kuzey Güney final yaptı. Perşembe günü son bölümüyle ekranlara gelen dizinin merakla beklenen finalinde nihayet Kuzey ve Cemre evlendi, Güney ise hapse girdi. Güney intihar etmeye hazırlanırken Kuzey yanına geldi ve kardeşini vazgeçirmeye çalıştı. Güney, intihar etmek değil Kuzey'i öldürmek istedi ve silahıyla Kuzey'e defalarca ateş etti. Şeref Komiser'in gerçek kurşun koymadığı için bu amacına ulaşamadı ve hapishaneyi boyladı. Kuzey ile Cemre'de evlenerek balayına çıktılar.

İşte veda bölümü hakkında yapılan yorumlardan bazıları:

-Televizyon izleme sebebim olan bir diziydi, bitmemeliydi... (Müge)

-Bütün efsana diziler gibi Kuzey Güney de bitti (Gökhan-Navi)

-Kıvanç, canım... tez vakitte dizi bul kendine, sensiz olmaz! (Canay Mıstık)

-Beni tirbe sokup hayatıma etki eden ilk diziye vedaç... (Mr. Larch)

-Hayatımın dizisiydi, özleyeceğim... (Tuğba toprak)

-Neyi çok sevdiysek gitti, neyden hoşandıysak giti... Bu da onlardan biriydi. Abartısız hiçbir bölümü kaçırmadan izlediğim Kuzey Güney (Yasemin Erten)

-Ve bir efsane gelip geçti... (Asiye Yıldırım Enver)

-Halil'i öldürdünüz,Behlül'ü kaçırdınız, Kuzey'i yedirtmeyiz... (Koray Şimşek)

-Dizimin vedası var bugün... acılıyım, dokunmayın! (Ucandekmük)

TT OLDU

Kuzey Güney'in veda bölümü sosyal medyada büyük ses getirdi ve Twitter'da TT(Trend Topic) oldu.

OYUNCULARDAN TEŞEKKÜR MESAJI

Kuzey Güney dizisinin oyuncuları Twitter sayfalarından teşekkür mesajları yayınladılar.

Buğra Gülsoy: Bugün Kuzey güney son! 1. ve 2. sezon tüm ekibin emeğine sağlık. Herkese teşekkürler... Sevgiler...

Ece Yörenç: Sizlerin heyecanı ve coşkusu bu işi unutulmaz yapacak... Sevgiler...

Zerrin Tekindor: Emeği geçen, izleyen herkese sonsuz teşekkürler...Sevgiler...

Kuzey Güney Dizisi Bitti... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuzey Güney Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kuzey Güney Dizisi Oyuncu Kadrosu

öykü karayel kuzey güney dizisi oyuncuları kuzey güney oyuncu kadrosu kuzey güney dizisi, dizi, dizisinin konusu, kıvanç tatlıtuğ, dizi oyuncuları, oyuncuları, yeni dizi, kanal d, resimleri, konusu, haberleri burada arkadaşlar Kanal D de ki yeni bir dizi bu arkadaşlarım, peki bu dizide kimler oynuyor, dizi tam olarak ne zaman başlayacak. İşte merak edilenler. Bu arada bu dizi eylül ayında...
  2. Kuzey Güney Dizisi Fragmanı

Kuzey Güney Dizisi Fragmanı

Arkadaşlarım Kuzey Güney dizisi Eylül ayında gösterime girecek ama acaba bu dizinin fragmanı var mı ?
  3. Kuzey Güney Dizisi Tanıtım Resimleri

Kuzey Güney Dizisi Tanıtım Resimleri

kuzey güney dizisi konusu oyuncuları kıvanç tatlıtuğ buğra gülsoy resimleri fotoğrafları fragmanı hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Kanal D ekranlarında kısa süre sonra başlayacak olan bu yılın bomba dizilerinden Kuzey-Güney'in tanıtım resimleri çekilmiş melekler... Başrollerinde genç kızların sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ ve kısa bir süre önce güzel oyuncu Burcu Kara ile evlenen Buğra...
  4. kuzey güney dizisi neden yayınlanmadı

kuzey güney dizisi neden yayınlanmadı

Kuzey Güney dizisi neden yayınlanmadı ben hiçbirşey anlamadım ya ne oldu dizi yayından mı kalktı ? :((
  5. Beyaz'dan 2 Dakikada Kuzey Güney Dizisi :D

Beyaz'dan 2 Dakikada Kuzey Güney Dizisi :D

Bu sayfa; Beyaz'dan 2 Dakikada Kuzey Güney Dizisi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kuzey Güney dizisi ekranların en sevilen reyting canavarı dizilerinden biri. Peki şu anda 71. bölümü oynayan bu dizinin 2 dakikalık versiyonunu izlemek ve dizinin konusuna vakıf olmak ister misiniz? :D:D Tabi ki Beyaz ve muhteşem ekibinin hazırladığı Kuzey Güzeny dizisinin 2 dakikalık özeti....

Sayfayı Paylaş