gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kuzey Güney Dizisi Cemre (Öykü Karayel) Kimdir

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

öykü karayel cemre kuzey güney dizisi oyuncuları kimler resimleri hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Genç oyuncu Öykü Karayel'in Kuzey Güney dizisi ilk başrol tecrübesi melekler...Kanal D'de yayınlanan Kuzey Güney dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy ile birlikte başrol oynayan güzel oyuncu Öykü Karayel'in biyografisine bu yazımızdan ulaşabilirsiniz...

20 yaşındaki öykü Karayel Tiyatro Krek’in Güzel Şeyler Bizim Tarafta adlı oyununda canlandırdığı başörtülü Ayşe rolüyle dikkat çekmişti. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı öğrencisi Öykü Karayel’in kendi ağzından hayatı..
    “Küçükken onun oyun provalarına giderdim. Yani tiyatronun yabancısı değilim. Ortaokulda aklımın bir ucunda oyuncu olma isteği vardı. Liseye kadar başka meslekler düşündüm, mimarlık gibi mesela. Lisede kararımı verdim, konservatuara gidip oyuncu olacaktım. Önce Kenter Tiyatrosu’nda kısa bir eğitim aldım, sonra da konservatuara girdim. Ama bu kararım ailem tarafından pek hoş karşılanmadı.” Öykü’nün anne ve babası İstanbul Üniversitesi İktisat mezunu. “Hani bir mesleğin olsun, oyunculuğu da hobi olarak yaparsın,” diyerek telkinlerde bulunmuşlar. Lakin kızlarının çok istekli olduğunu görünce pes etmişler. Tabii dayısı Mehmet Özsezgin, Öykü’ye tam destek vermiş. Oyunda birlikte rol aldığı Bartu Küçükçağlayan, Öykü’nün okuldan arkadaşı. Tiyatro Krek’in yeni oyunu için oyuncu arandığını Küçükçağlayan’dan öğrenmiş. Seçmelere katılmış. 30-35 aday arasından Öykü seçilmiş ve Ayşe rolüyle sahneye ilk defa adım atmış

Ödüller…

Bu ilk profesyonel sahne deneyimiyle
    Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Ödülleri’nde, ‘Efes’ özel ödülünü

ve

Tiyatro Eleştirmenleri Birliği Genç Yetenek Ödülünü almayı başardı.

2. zeytin81

zeytin81 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence bu kızın çok ukala bi tipi var. Madem başrolde oynatacaklardı daha alımlı ve güzel bi oyuncu bulabilirlerdi.Ben hiç beğenmiyorum şahsım adıma, çok yapmacık geliyo hal ve hareketleri..

Kuzey Güney Dizisi Cemre (Öykü Karayel) Kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuzey Güney Dizisi Fragmanı

Kuzey Güney Dizisi Fragmanı

Arkadaşlarım Kuzey Güney dizisi Eylül ayında gösterime girecek ama acaba bu dizinin fragmanı var mı ?
  2. Öykü Karayel Kimdir?

Öykü Karayel Kimdir?

öykü karayel öykü karayel kimdir öykü karayel, kimdir, hayatı, biyografisi, filmleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Öykü Karayel ,1990 yılında İstanbul’da doğdu.Çemberlitaş Kız Lisesinde okudu. Kenter Tiyatrosu'nda kısa bir eğitim aldıktan sonra, 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümüne girdi. Buradaki öğrenimi sırasında 2009 yılında öğrenci...
  3. Kuzey Güney Dizisi Banu (Bade İşçil) Kimdir

Kuzey Güney Dizisi Banu (Bade İşçil) Kimdir

bade işçil kuzey güney banu kimdir hayatı biyografisi resimleri hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Daha önce reyting rekortmeni Ezel dizisinde Şebnem Sertuna olarak izlediğimiz Bade İşçil şimdi karşımıza Kuzey Güney dizisinde Güney'e (Buğra Gülsoy) aşık Banu rolü ile çıktı...Güzel oyuncu Bade İşçil'in hayat hikayesini bu yazımızda bulabilirsiniz melekler... Gerçek Adı : Bade...
  4. Kuzey Güney Cemrenin söylediği şarkının sözleri

Kuzey Güney Cemrenin söylediği şarkının sözleri

Kuzey Güney Cemrenin söylediği şarkının sözleri neydi arkadaşlar izleyen ve o şarkının sözlerini bilen varsa lütfen yazsın.
  5. Kuzey Güney Dizisi Bitti...

Kuzey Güney Dizisi Bitti...

kuzey güney kuzey güney dizisi kuzey güney final Sevgili melekler, iki sezondur beğenilerek izlenen Kanal D'nin dizisi Kuzey Güney final yaptı. Perşembe günü son bölümüyle ekranlara gelen dizinin merakla beklenen finalinde nihayet Kuzey ve Cemre evlendi, Güney ise hapse girdi. Güney intihar etmeye hazırlanırken Kuzey yanına geldi ve kardeşini vazgeçirmeye çalıştı. Güney, intihar etmek değil...

Sayfayı Paylaş