gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kuzey Güney Dizisi İçin Twitter Geyikleri!

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kuzey güney dizisi kuzey güney twitter kuzey güney twitter geyikleri

Sevgili melekler, iki, sezondur devam eden ve izleyicinin beğenisini kazanan Kuzey Güney dizisi ekranlara veda etti. Perşembe günü yayınlanan son bölümüyle final yapan dizinin ardından twitter geyikleri havada uçuştu. İşte dizinin bitmesiyle birlikte atılan twitlerden bazıları...

Babama "Kuzey mi, ben mi?" dedim. "Soru mu lan bu, tabi ki Kuzey" dedi. Ulan gel de bu adamla arkadaş gibi ol.(Doğucan Soksan )

Kuzey Güney'in bitip Arka Sokaklar'ın devam edicek olması hayatın bize ''Sen ne diye yaşıyosun ki amk'' deme şekli(Demirhan Emir )

Reklam dönüşü o uçak düşüp Cemre ve Kuzey ölmeyecekse kanal değiştiriyorum.(ranini)

Yine de Handan hanim olmediyse Kuzey Guney benim icin mutlu sonla bitmemistir hahaha(Seren Erdogdu )

#kuzeygüney güney'in hapiste kas yapmasının ardından akıllarda 'güney-kuzey' gibi bir versiyon uyandırsada,olabilecek en güzel şekilde bitti(tamer yiğit)

Babam okulu bitirip yüksek lisans yapmamı istiyor ama benim tükkan açıp esnaf olma hayallerim var ve idolüm KUZEY GÜNEY-GÜLTEN HANIM?(Dilara Katerina)

Kuzey Güney'in finalini yeni izledim bitirdim, aga birisi de çıkıp demiyor ki bu amk Barış'ı nereye kayboldu? (nabercanki)

-Televizyon izleme sebebim olan bir diziydi, bitmemeliydi... (Müge)

-Bütün efsana diziler gibi Kuzey Güney de bitti (Gökhan-Navi)

-Kıvanç, canım... tez vakitte dizi bul kendine, sensiz olmaz! (Canay Mıstık)

-Beni tirbe sokup hayatıma etki eden ilk diziye vedaç... (Mr. Larch)

-Hayatımın dizisiydi, özleyeceğim... (Tuğba toprak)

-Neyi çok sevdiysek gitti, neyden hoşandıysak giti... Bu da onlardan biriydi. Abartısız hiçbir bölümü kaçırmadan izlediğim Kuzey Güney (Yasemin Erten)

-Ve bir efsane gelip geçti... (Asiye Yıldırım Enver)

-Halil'i öldürdünüz,Behlül'ü kaçırdınız, Kuzey'i yedirtmeyiz... (Koray Şimşek)

-Dizimin vedası var bugün... acılıyım, dokunmayın! (Ucandekmük)

2. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    harika olmuş bazı yorumlar yaa hahahaçok güldüm

Kuzey Güney Dizisi İçin Twitter Geyikleri! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuzey Güney Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kuzey Güney Dizisi Oyuncu Kadrosu

öykü karayel kuzey güney dizisi oyuncuları kuzey güney oyuncu kadrosu kuzey güney dizisi, dizi, dizisinin konusu, kıvanç tatlıtuğ, dizi oyuncuları, oyuncuları, yeni dizi, kanal d, resimleri, konusu, haberleri burada arkadaşlar Kanal D de ki yeni bir dizi bu arkadaşlarım, peki bu dizide kimler oynuyor, dizi tam olarak ne zaman başlayacak. İşte merak edilenler. Bu arada bu dizi eylül ayında...
  2. Kuzey Güney Dizisi Fragmanı

Kuzey Güney Dizisi Fragmanı

Arkadaşlarım Kuzey Güney dizisi Eylül ayında gösterime girecek ama acaba bu dizinin fragmanı var mı ?
  3. Kuzey Güney dizisinin Twitter yorumları

Kuzey Güney dizisinin Twitter yorumları

kuzey güney dizisi oyuncuları ilk bölümü yeni bölüm fragmanı kıvanç tatlıtuğ buğra gülsoy resimleri hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında ilk bölümü yayınlanan Kıvanç Tatlıtuğ ve Buğra Gülsoy'un iki kardeşi canlardırdıkları Kuzey Güney dizisi seyirciden tam not almış melekler...Ünlülerin Twitter'de yaptıkları yorumlar dizinin reyting patlaması...
  4. kuzey güney dizisi neden yayınlanmadı

kuzey güney dizisi neden yayınlanmadı

Kuzey Güney dizisi neden yayınlanmadı ben hiçbirşey anlamadım ya ne oldu dizi yayından mı kalktı ? :((
  5. Kuzey Güney Dizisi Bitti...

Kuzey Güney Dizisi Bitti...

kuzey güney kuzey güney dizisi kuzey güney final Sevgili melekler, iki sezondur beğenilerek izlenen Kanal D'nin dizisi Kuzey Güney final yaptı. Perşembe günü son bölümüyle ekranlara gelen dizinin merakla beklenen finalinde nihayet Kuzey ve Cemre evlendi, Güney ise hapse girdi. Güney intihar etmeye hazırlanırken Kuzey yanına geldi ve kardeşini vazgeçirmeye çalıştı. Güney, intihar etmek değil...

Sayfayı Paylaş