gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kuzey Güney Dizisi ne zaman başlıyor başlayacak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Az önce Kanal D de yeni bir dizi gördüm bu kuzey güney dizisi tam olarak ne zaman başlıyor. Bilgi verin lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kuzey Güney Dizisi ne zaman başlıyor başlayacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuzey ve Güney Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Kuzey ve Güney Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

kuzey ve güney, dizisi, yayın tarihi, ne zaman başlıyor, yeni sezon dizileri, ile ilgili bilgiler burada melekler Yeni bir diziyle daha eylül ayında ekranlarımız şenlenecek melekler :) Reyting savaşına ortak olacak bu dizi Kuzey ve Güney!.. Yer aldığı her yapım olay olan Kıvanç Tatlıtuğ yeni sezonda Kanal D’de yayınlanacak olan Kuzey Güney dizisinde başrol oynayacak. Ece Yörenç ve Melek...
  2. merhamet dizisi ne zaman başlayacakmış

merhamet dizisi ne zaman başlayacakmış

İbrahim Çelikkolun yeni dizisi Merhamet ne zaman başlayacak acaba?Kendisine hayranım ve diziyi merakla bekliyorum.Hangi kanalda oynayacak dizi ?
  3. kuzey güney dizisi neden yayınlanmadı

kuzey güney dizisi neden yayınlanmadı

Kuzey Güney dizisi neden yayınlanmadı ben hiçbirşey anlamadım ya ne oldu dizi yayından mı kalktı ? :((
  4. A.Ş.K. Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

A.Ş.K. Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

a.ş.k. dizisi, a.ş.k. dizisi kanalı, a.ş.k. dizisi ne zaman başlıyor Sevgili melekler, Hazal Kaya hayranlarının merakla bekledikleri dizi A.Ş.K.'ın tanıtım fragmanları dönmeye başladı. Başrollerinde Hazal Kaya'nın yanı sıra Aslı Tandoğan, Nebahat Çehre, Kaan Urgancıoğlu ve Hakan Kurtaş gibi isimlerin yer alacağı dizinin 18 Eylül Çarşamba akşamı saat 20:00'de ekranlarda olması bekleniyor..
  5. Fatih Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Fatih Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

fatih dizisi, fatih dizisi kanalı, fatih dizisi ne zaman başlıyor Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisine rakip olarak görülen yeni sezon dizilerinden Fatih, çok yakında ekranlarda olacak. Kanal D Televizyonu, daha önce Eylül ayında yayınlanacağı açıklanan Fatih Dizisi için sürpriz bir karara imza atarak dizinin Ekim ayının ilk haftası yayınlanacağını duyurdu. Net olmamakla beraber 1...

Sayfayı Paylaş